jeneratör ups

nejat65

Üye
selam arkadaslar, benim şöyle bir problemim var normal sebekede ups güc kaynagımız gayet güzel calışıyor fakat jeneratörde calışmıyor sebekeyle jeneratör fazlarını ölçtüm ikiside aynı neyden olabilir yardımlarınızı bekliyorum şimdiden herkese tesekkür ederim saygılar.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
selam arkadaslar, benim şöyle bir problemim var normal sebekede ups güc kaynagımız gayet güzel calışıyor fakat jeneratörde calışmıyor sebekeyle jeneratör fazlarını ölçtüm ikiside aynı neyden olabilir yardımlarınızı bekliyorum şimdiden herkese tesekkür ederim saygılar.

frekanslarını kotrol et frekans düsükse olabilir veya jenerator devrede iken yükebinince governor tam karşılamıyor ise frekansında düşmesine neden olabilir

frekanslarını kotrol et frekans düsükse olabilir veya jenerator devrede iken yükebinince governor tam karşılamıyor ise frekansında düşmesine neden olabilir

cok tesekkür ederim yanlız benim bu jeneratör üzerinde datakom cihazının kullanım klavuzu yok yardımcı olabilirmiydiniz acaba dkg-105 markalı datakom

ups lerin giriş frekansı tolerans değerleri vardır, şayet jeneratörünüzün frekans değeri bu tolerans aralığında değilse, ups ise jeneratörden gelen elektiriği kabul edilemez kaynak olarak görüyor yani sanki yine elektirik kesildi diye algılıyor ve aküden besleme yapmaya başlıyor.. jeneratörünüz 2 zamanlı mı?

bencede frakans kardesım ups calısma frekensıyla jenaratorunkı aynı degıl jenaatorun frekansı dusuk olabılır

Forum istatistikleri

Konular
128,862
Kullanıcılar
450,977
Son üye
sertan345
Geri