Kacak akim role

Herkese iyi gunler.

Evde zaman zaman kacak akim regulatoru atiyor. Evde isek sorun yok. Tatil vs. Tum dolap eriyor, cop oluyor. Bunu bir sure sonra acan monofaze sistemler var. Ancak trifaze icin otomatik recovery ozelligine sahip bir urun bulamadim.

Yardimci olabilecek arkadas var midir acaba.

Tesekkurler.

Hüseyin bey ; öncelikle geçmiş olsun, anladığım kadarıyla "dolap eriyor" yazdığınız linyeye monofaze kaçak akım açan ayrı taktırabilirsiniz..Yada henüz piyasaya çıkmadı diye biliyorum üç fazlısı yok, wifi kontrollu tomzn kaçak akım rölesi ayırdığınız linyeye bağlatabilirsiniz, evinizde internet varsa modemin adaptör beslemesini kaçak akım rölesinden önce yapmayı unutmayınız , kolaylıklar. bahsettiğim ürün;

Ekli dosyalar

• TOMPD-63LW (1).pdf
    6.2 MB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Hüseyin bey ; öncelikle geçmiş olsun, anladığım kadarıyla "dolap eriyor" yazdığınız linyeye monofaze kaçak akım açan ayrı taktırabilirsiniz..Yada henüz piyasaya çıkmadı diye biliyorum üç fazlısı yok, wifi kontrollu tomzn kaçak akım rölesi ayırdığınız linyeye bağlatabilirsiniz, evinizde internet varsa modemin adaptör beslemesini kaçak akım rölesinden önce yapmayı unutmayınız , kolaylıklar. bahsettiğim ürün;
Bir de soyle bir sey buldum. Trifaze sanirim. (Ben bankaciyim, elektrik ile ilgili bildigim tek sey 220 w oldugu) bu isime yarar gibi geldi.

Ustatlar ne der? Tesekkurler
K.A.R.'nin tipi nedir, görselini paylaşırmısınız? A ve SI (Super Immunised/süper bağışık) tipinde bir K.A.R. ile değiştirmek sorunu kökten çözebilir. https://www.elektrix.com/iid-toprak-kacagi-koruma-4p-40a-30ma-si-tip-3606480089589
Sorun validemin evinde. Su an foto atamiyorum maalesef. Ama onerinize bakiyorum. Sagolun.

Ekli dosyalar

• IMG_0960.jpeg
    IMG_0960.jpeg
    227.7 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_0961.jpeg
    IMG_0961.jpeg
    152.9 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Herkese iyi gunler.

Evde zaman zaman kacak akim regulatoru atiyor. Evde isek sorun yok. Tatil vs. Tum dolap eriyor, cop oluyor. Bunu bir sure sonra acan monofaze sistemler var. Ancak trifaze icin otomatik recovery ozelligine sahip bir urun bulamadim.

Yardimci olabilecek arkadas var midir acaba.

Tesekkurler.

Selamünaleyküm.
Geçmiş olsun .

Kendinizce araştırmışınız çözüm bulmaya çalışmışınız .
Bir bakıma haklısınız ara sıra atan kakr sorunu bulmak zordur .
Zaten kaçağı uzman elektrikci bile bulmakta zorlanabilir .

Öncelikle sonuçta AC, DC kaçak veya şimşek vs gibi etkenlerden .
İlk çözüm yolu kaçağı bulmak ve en az arkadaşın dediği özellikli kaçak akım rölesi kullanmak .

Sizin foto sistem ürün çözüm değildir , son çaredir .
Pisliği halının altına atma gibi .
Kullanılabilir mi ? kullanılır .

Sizin yazınızdan ( kısmi bilği verilmiş )
Firmasına sormanız

1729844988693.png

Kullanmak istiyorsanız diğer firmalardan da bilğiler edinmeniz
Ürünün özelliklerini çalışma sistemini ve tam bilğiler almanız .

Örnek videolar .

Kolay Gelsin Sağlıcakla....

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,626
Kullanıcılar
452,298
Son üye
Z_ozcan

Yeni konular

Geri