Kompanzasyondan Anlayan

grup arge den memnun musunuz nasıl bir röle acaba biraz bilgi verirseniz sevinirim?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
ewet ben kendi sitesinden de inceledim siz uygulayan birisi olarrak memnun musunuz onu sormak istemiştim

ewet ben kendi sitesinden de inceledim siz uygulayan birisi olarrak memnun musunuz onu sormak istemiştim
Smart svc ile hiç uygulama yapmadım ancak çalışma mantığı tatmin edici. Özellikle tesisin kapasitif çalışması durumunda reaktör devreye alarak dengelemesi her fazı ayrı dengelemesi çok güzel. Favori rölelerimden birisi bu diğeri Kael varkombi 18 pc'dir.
Uygulamalarda genelde entes röle seçiliyor ondanda sıkıntı yaşamadık açıkcası.

Anladım teşekkürler. Dengesiz yükler açısından baktığınızda kael in gruparge ürününe göre zayıf kaldığını düşünüyor musunuz?

Anladım teşekkürler. Dengesiz yükler açısından baktığınızda kael in gruparge ürününe göre zayıf kaldığını düşünüyor musunuz?
Kael varkombide reaktör tanıyıp devreye alabiliyor,tek fazlı kondansatör devreye alabiliyor ancak smart svc'de reaktör tristörle devreye alınıyor işlemi daha hızlı yapılıyor. Bu durumda tercih yapmak gerekirse fiyatlarını mukayese etmek gerekir derim.
Sorun sadece dengesiz yüklenme ise Entes rg312c ve cs modelleride ihtiyacı karşılar. Tesisteki probleme göre röle seçmek gerekir bence.

Forum istatistikleri

Konular
129,560
Kullanıcılar
452,179
Son üye
xcx

Yeni konular

Geri