Kompanzasyondan Anlayan

grup arge den memnun musunuz nasıl bir röle acaba biraz bilgi verirseniz sevinirim?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ewet ben kendi sitesinden de inceledim siz uygulayan birisi olarrak memnun musunuz onu sormak istemiştim

ewet ben kendi sitesinden de inceledim siz uygulayan birisi olarrak memnun musunuz onu sormak istemiştim
Smart svc ile hiç uygulama yapmadım ancak çalışma mantığı tatmin edici. Özellikle tesisin kapasitif çalışması durumunda reaktör devreye alarak dengelemesi her fazı ayrı dengelemesi çok güzel. Favori rölelerimden birisi bu diğeri Kael varkombi 18 pc'dir.
Uygulamalarda genelde entes röle seçiliyor ondanda sıkıntı yaşamadık açıkcası.

Anladım teşekkürler. Dengesiz yükler açısından baktığınızda kael in gruparge ürününe göre zayıf kaldığını düşünüyor musunuz?

Anladım teşekkürler. Dengesiz yükler açısından baktığınızda kael in gruparge ürününe göre zayıf kaldığını düşünüyor musunuz?
Kael varkombide reaktör tanıyıp devreye alabiliyor,tek fazlı kondansatör devreye alabiliyor ancak smart svc'de reaktör tristörle devreye alınıyor işlemi daha hızlı yapılıyor. Bu durumda tercih yapmak gerekirse fiyatlarını mukayese etmek gerekir derim.
Sorun sadece dengesiz yüklenme ise Entes rg312c ve cs modelleride ihtiyacı karşılar. Tesisteki probleme göre röle seçmek gerekir bence.

Forum istatistikleri

Konular
129,184
Kullanıcılar
451,541
Son üye
hyo23

Yeni konular

Geri