kontaktör röle

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Eksikler

1 girise 1 adet trifaze sigorta koymussun. Kontrol devresi icin dusuk akimli bir monofaze sigorta koymalisin. Bildigim kadariyla 2 amprlik sigortalar var yeterli gelir.

2 kompresore giden termigide emniyet devresinden gecirmelisin.

3 yuksek basinci goremedim?

Eksikler

1 girise 1 adet trifaze sigorta koymussun. Kontrol devresi icin dusuk akimli bir monofaze sigorta koymalisin. Bildigim kadariyla 2 amprlik sigortalar var yeterli gelir.

2 kompresore giden termigide emniyet devresinden gecirmelisin.

3 yuksek basinci goremedim?
trafeze abi sistem 380

Sistem8n8n trifaze oldugunu goruyorum ben kontrol devresi icin araya monofaze bir sigorta koymani onerdim.

Birde asagidaki linkteki dokumani incelemeni oneririm. Bu isin temel parcalari ve baglanti seklini anlatiyor. Mutlaka oku.

http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprog.../soguk_depo_elektrik_ve_sogutma_devreleri.pdf
Açıklama: Süpürmeli kumanda da, termostat sıvı hattı solenoid vanasını kumanda eder. İstenen soğutma sıcaklığına ulaşıldığında termostat sıvı hattını kapatır. Kompresör çalışmaya devam eder ve evaporatördeki tüm akışkanı emer. Daha sonra alçak basınç anahtarı devreyi keser. Termostat tekrar sıvı hattını açıncaya kadar kompresör durdurulmuş faydalı bılgıler önerıyorsun sağol eksık olma abi teşekkürler

arkadaşım böyle devre çizilmez tabiki ondan sonra ortalık karışır ustalarda yardımcı olamaz

Forum istatistikleri

Konular
128,974
Kullanıcılar
451,171
Son üye
MeryemaMnds
Geri