Mach3 CNC yi görmüyor

İnternetten güncelle dedin mi burada ?

Kesin çok basit bişeydir. Bu kadar uğraşmamak lazım

İnternetten güncelle dedin mi burada ?

Kesin çok basit bişeydir. Bu kadar uğraşmamak lazım
Evet, neredeyse denemediğim yöntem kalmadı. Sorun çok basit gibi sanki, Ama benim kaderime, hep ilki bana denk geliyor. Tatil sonrası servis gelir, aha şunu az ileri çek der , sorun düzelir bunuda tahmin etmiyor değilim.

Farklı birşey gelmedi aklıma derken bişey daha var. Birşey değişeceğini sanmoyorum ama port&pins sayfasındaki ilk sekmede kernel hızı var. Onu 100khz seçili değilse onu seç bi ne olacak

Yeniden kurduğunda aynı dosyayı kopyala yapıştır yaptın ama yine de port s&pins kısmından ayarları kontroş ettin mi eksenler aktif mi pin numaraları falan doğru yazılı mı

Şu sayfadaki step port pin port kısmının hepsini 1 yap

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeniden kurduğunda aynı dosyayı kopyala yapıştır yaptın ama yine de port s&pins kısmından ayarları kontroş ettin mi eksenler aktif mi pin numaraları falan doğru yazılı mı
Öncelikli olarak bu hatadan kurtulmam gerekiyor. Cihaza bağlantı hatası veriyor.

Sıkıntı bu zaten [emoji23]
Bu hatadan kurtulamayınca yaptığım tüm değişiklikler mach proğramda kalıyor. Cihaza herhangi bir etkisi olmuyor. Kontrol ünitesinde ki Simens led göstergeli motorda düğmelerle oynayınca frezeyi çalıştırabildim, ama eksenlere herhangi bir hareket veremedim. O da sadece kontrol ünitesine elle müdahalede. Pc üzerinden değil yani.
Kullanılan mach3 kart, dandik birşeymi ? cihazı ucuza getirmek için kofti bir kart kullanılmış olabilir mi. Herhangi bir müdahale görmeden kısa sürede bozulabilecek bir kartmı bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…