Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

hepimiz aslında yanlış yaptık yapıyoruz bir kere kendi işimizi kendimiz basite alıyoruz / ha omu kolay canım ne varki bunda gibi laflarla 2 .şahısa kendimizi ucuz gösteriyoruz basit bir ampul arızasında adam buatı sigt kutusunu sökmüş almış sizin işiniz uzun ben yapamam acil yetişmem gereken yer var deyip falan ustayı çagır diyor ama servis ücretinide alıyor falan ustada ben varıp bu ne deyip basitce ampulu sıkıştırıp geliyom sonuç 1/2 saat dükkan kapalı

S.A
Soğutma sektörüne iş yapıyorum, müşterilerin işi bittiğinde şurda priz var tak elk. şohbenimi takarmısın yaw neyi varki 2 dübellik iş cırt cırt iki sıkacan tamam yaw yada benim elk. süpürgesine bir bakarmısın, peşin konuşup gelecek ay vermeye (sallamaya çalışanlar) vb... vb... çok :)

birde söyle bır sey var bilmiyorum başınıza geldimi yaptığınız makınada iki gün sonra çok alakasız bi yerden bi problem çıktığı zaman bunu anlat anlata bilirsen birde bu müşteri cimri ise o zaman sakat bı durum :)))

birde söyle bır sey var bilmiyorum başınıza geldimi yaptığınız makınada iki gün sonra çok alakasız bi yerden bi problem çıktığı zaman bunu anlat anlata bilirsen birde bu müşteri cimri ise o zaman sakat bı durum :)))

Sayın furka0
işte burda dur
Bir bakımcı cihazı onarım için eline alıyorsa mutlak arıza kaynagına kadar inmelidir eger sadece bozuk yanık kırık malzeme degiştiriliyor sonrada cıhaz teslim edilirse bu sorunu her daim yaşarsınız
sebeb sonuç ilişkisini ,neden niçinleri çözmek bizim meslegimizde asli görevimiz

Aynen aynen, Ama anlatmak mümkün değil sen tamir ettikten sonra bu makine sürekli bozuluyor:) Sen nekadarda her parçanın ekonomik bir ömrü olduğunu ve belli bir süreden sonra sırası ile bozulabilecegini anlatmaya çalışşanda nafile SEN BOZDUN:D

ali abi şunu anlatmaya çalışmıştım atıyorum herhangi bı makınanın kapı kilidini değiştim kısa bi süre sonra kapı menteşesi kırıldı müşteride diyoki sen elini vurduktan sonra böyle oldu gelde bunu müşteriye anlat işte :D ben bunu söylemeye çalışmıştım gerçek olarak söylüyorum ben bunu yaşadım
her zaman için tavsiyelerinde baş göz üstüne ali abi

en sevmediğim gıcık olduğum iş bir işi yaparken meraklıların başımda olup bana iş öğretmeye çalışmasıdır . çok sıkıştığım ve gıcık olduğum zaman 'buyur sen yap ' derim.veya 'madem bu kadar biliyordunuz beni niye çağırdınız ' derim ...

ben özel sektörde çalışıyorum bulunduğum işyerinde tek elektrik teknisyeniyim. benim işimi patrona yalakalık olsun diye yapan arkadaşımı gördüm. işte en sinir olduğum şey. siz ne derdiniz bunu yapana.

Forum istatistikleri

Konular
128,831
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Geri