Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

teknik öğretmen olmama rağmen kamu kurumunda teknisyenim yeni başladım işimi seviyorum ama yeni gelen mühendislere işi ben öğretiyorum ama o mühendis ben teknisyen maaşdada uçurum var hemde onlar daha kıymetli buna uyuz oluyorum adamlar koskoca bi sıfırlar.

Her okuldan,kelek de çıkar,melek de ( MIT den bile ) !Kendine güven güzel bir duygudur.
Fazla iddia,insanın kendisini yetiştirmesine engeldir.Daima !

Son düzenleme:
bende merdivene çıkıp flüoresan tamır etmekten,
bir arıza var deyip birden çok arıza gösterilmesinden,tesisat yaparken kabloyu borudan geçirememekten nefret ediyorum :)

bazı müşterilere aynı hatanın oluşum nedenini neredeyse heceleye heceleye anlatmama rağmen anlayamamalarına , tecrübe ettikleri halde aynı kullanım hatalarından dolayı tekrar aranmaya ve alo dedikten hemen sonra kullanım hatasından dolayı ortaya çıkan panoda problem var denmesine UYUZ oluyorum

işi yaparsın ama emeginin ve kullandıgın malzemenın parasını almaya geldinmi kacanlar ugramayanlar bahane bulanlardan bıktım
keske pazarcı olsaydım nede olsan nakıt

plastik hacim kalıpcısıyım kalıpcıyım dediğimde ilk basta insaat kalıpcısı olarak tanımlanmasından kullandıgım cad cam programlarının herkes olarak aslında ogrenılır hemencecik ama vaktım yok denilmesinden cnc ye bakıp ohh ne guzel makina kolayca işliyor denmesine

Takk olmadı tekrar sök.tühh bunu unuttuk bunuda ekleyelım yer abi kenara menara tuttur gitsin.bunu nuye yapmadınız e patron söylemedınkı olsun senın nıye aklına gelmedi haydaaa

teknik öğretmen olmama rağmen kamu kurumunda teknisyenim yeni başladım işimi seviyorum ama yeni gelen mühendislere işi ben öğretiyorum ama o mühendis ben teknisyen maaşdada uçurum var hemde onlar daha kıymetli buna uyuz oluyorum adamlar koskoca bi sıfırlar.

hocam bu dediğiniz sadece devlet kurumlarında değil, özel sektörde de aynı şekilde işliyor...

çarpılmak ve çarpılmak

arkadasım sende muhendıs olsaydın o zaman bende bu arkadas gıbı ınsanlıktan anlamayan teknıkerlerden nefret edıyorum

___

arkadaslar herkes guzelce fıkırlerını yazmıs guzel bı paylasım olmus ama bazı arkadaslarımızda muhendısı hafıfe alma gıbı egılım var onada saygı duyarım ama ben bu arkadaslara sunu sorarım hangınız okuldan cıktıgınızda yada yan keskı ıle kontrol kalemını ılk elınıze aldıgınızda dort dortluk elektrıkcıydınız nasıl haberlerde bı polıs sucu olmayan bırını dovdugunde butun polıs teskılatını suclamamız gerektıgı gıbı gordugun ıkı zayıf muhendısle butun muhendıslerı sılmeyelım...

Moderatör tarafında düzenlendi:
makina montajı için çağrılırken her tarafı soketli, çok basit,5dakka lık işvar ,kabloların renkleribelli bağlayıver ,kablolar numaralı gibi dangalak konuşmalardan tilt oluyorum ulan soketliyse kendin tak renkleri belliyse kendin bağla beni ne çağırıyon beleşçi..

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri