Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

Mekanikçilerin bir yazılımcıyı asla tamen anlamayacak olmaları en gıçık durumdur...

Bir elektronik cihaz çalışmadığında;

çalışmama sebebini topraklama hattına bulup yenilenmesi gerekiyor diyenlerden;

Yenilenmesi neden gerekiyor sorusunun teknik olarak izahını henüz bulamamış olmaktan,

Makinada yada işeltmede veya tesisatta zaman zaman olan ve sen gittiğinde olmayan sen geri dönünce terarlayan arızalara gıcık oluyorum.

:D:D:D
Aynen katılıyorum...
Saatlerce uğraşırsın beklersin, yapmaz...
Çıkıp gidersin, zıırrnnn telefon...
Arıza...:D

"Ne iş olsa yaparım" deyipde elektrik işi yapanlara meslekle daha önce alakası olmayan kişilerden ben sucu'nun işine karşıyormuyum oda benim işime karışmasın...

Mesleğimin en sevmediğim yanı oturmak.:mad: Hep aktif, hareketli bir işte çalışmak isterdim ama, nasibimiz buymuş. Allah'tan içinde elektrik var da seviyorum.

Herkese Allah sabırlar versin.

Herkesin Ramazan ayı mübarek olsun.

çok acil üretim durdu sevkiyat bekliyor denilip saat zaman ne olursa olsun gidilip arıza giderildikten sonra aynı aciliyeti ödemede göstermeyenlerden nefret ediyorum

Ya varya öyle bi yakalamışsınki elini öpmek lazım sorma arkadaş ya kıl oluyorum sinir oluyorum ya....

Iananın elektrikcilerin sorunları genelde aynı bende bizim meslegin ve elektrikcilerin kücümsenmesinden cok rahatsız oluyorum ya kardesim bu adam okumus ezilmis ve bu meslegi ögrenmis diretme daha senden farklı bu adama iste bu adam yanında azraille beraber geziyo dalgınlık yok hata yok ip üzerinde ölümle dans ediyo dah bu adamla kendini bir tutupta laf yarısına girenlere kılım fena halde

teknik öğretmen olmama rağmen kamu kurumunda teknisyenim yeni başladım işimi seviyorum ama yeni gelen mühendislere işi ben öğretiyorum ama o mühendis ben teknisyen maaşdada uçurum var hemde onlar daha kıymetli buna uyuz oluyorum adamlar koskoca bi sıfırlar.

yağcı ve mesleki bilgisi olmayan insanların iş yaparken karışmasını hiç sevmiyorum, konsatrem bozuluyor,

Forum istatistikleri

Konular
128,831
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Geri