micromaster430

volky

Üye
arkadaşlar bu gün 45 kw lık bir fan için micromaaster430 kullandım ama sıfır cihaz değil ve belli bir değerden sonra f003 ve f020 hatası veriyor bu kodlara baktığımda düşük gerilim hatası veriyor ve gerilim değerine baktığımda 400 v gerilim var yani gerilimde sorun yok ve aynı mesafesinde yanında aynı güçte motorda kullanılan micromaster430 var ve oda problem yok kablo kesitim 25 mm2 dir.yaklaşık uzaklık 100m .reset attığımda düzeliyor ama bir süre onra gene hata veriyor ve reset gerektiryor nasıl bir ayar yapmam gerektiğini yazabilirmisiniz.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
dostum senin sürücünün beslemelrinde yani 2 faz arası 380 olarak giriş yapıyor köprü diodeye bir faz faz kaybı olabilir dıoedenin içinde çünkü belirli bi hıza kadar normal çalışıp belirli hıza geçtiğinde hata veriyosa girişte bi sorun vardır gönderirsen tamir ederim 0212 674 90 63

micromaster 430 sürücüyü 4-20mA ile çalıştırma parametreleri hangileridir.
teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Geri