Muhsin 'in Sayfası

Değerli arkadaşlar; en kritik dönem olan pandemi döneminde iyice evlere kapanınca özgün müzikten (Türk Hafif, Türk Sanat, Arabask, Türk Pop, vb.) çok fazla uzaklaşarak bu müzikleri Facebook ve Youtube'da paylaşmaya, bunları yayınlamak ve paylaşmak için özel müzik gruplaırı kurup onların müzik paylaşımı ve yönetimi şeklinde kendimce bunları ek iş (meşgale) olarak yönetmeye başladım. Artık emekli olarak bu 2. boş zaman uğraşıdır diyelim, bu yenilenme farklı bir şeyler arama sonucunda bu oldu. 1986'da askerliği evde İng. kursuna giderek 14 ay kadar bekleme devresindeki gibi. O zaman da aynen bu dış kaynaklı kasetleri özel olarak kasetçilerde doldurtup evde kendi oluşturduğum sette (araba teybiyle özel HI-FI kaliteli olarak tasarlanan özel set) yüksek okulun ders stresini ancak bu şeklide (bir de araç akü şarj sistemini evde kesintiler için eve uygulama, amatör olarak KIT elektronik devre (TESS) toplama ve montajı, vb.) atmş oluyordum Bu eskiye dayanan farklı yöneliş için şu anda üzgünüm. 2 yıl önce Ferdi Tayfur'u da dinliyordum ama artık (bu saatlerden sonra) pek olamayacak gibi. Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
129,272
Kullanıcılar
451,683
Son üye
ufuk ÇENGELCİK

Yeni konular

Geri