nero

seçili

Üye
arkadaşlar neroda müzikli slayt gösterisi hazırladım ama tv de izlerken müziklerde takılma oluyor bunun nedeni nedir acaba

Sn. seçili,

Nero'da yaşadığınız problemin nedenini bilmiyorum ama yapmak istediğinizi Windows Movie Maker programını kullanarak yapmayı denediniz mi acaba? Ben birkaç tane uygulama yaptım ve çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.

Saygılarımla,

movie maker ilede denedim ama movie makerde sılayt yapıyorum ama
tv de izlenmiyor dosya türü dad olması gerekiyor o yüzden nero ile hazırladım geçişleri farkı farklı kullandım ondan olabilirmi sizce

movie makerle oluşturduğun slaytı nero ile cdye[vcd yarat bölümünde] çekersen izleyebilirsin vcd izleyebilirsin , movie maker oluşturduğu format "wmv" vcd bu formatı tanımaz

movie makerle oluşturduğun slaytı nero ile cdye[vcd yarat bölümünde] çekersen izleyebilirsin vcd izleyebilirsin , movie maker oluşturduğu format "wmv" vcd bu formatı tanımaz

aynen öle yaptım movi maker ile hazırladım neroda vidyo cidi yarat bölümüne geldim filim yap bölümünde hazırladım tv de izlerken müzikte ara ara takılma uluyor nerodada hazırladım aynı oldu bir yerde hata yapıyorum ama bulamadım

eğer bilgisayarda hazırladığın slaytta sorun yokta, vcd de izlerken takılma oluyorsa cd kalitesi yada neronun yazma hızındanda yapar 16x gibi bir seçenek seç ve cd markasını değiştir neronun hangi sürümünü kullanıyorsun

eğer bilgisayarda hazırladığın slaytta sorun yokta, vcd de izlerken takılma oluyorsa cd kalitesi yada neronun yazma hızındanda yapar 16x gibi bir seçenek seç ve cd markasını değiştir neronun hangi sürümünü kullanıyorsun

son sürümünü kullanıyorum cd biraz kalitesiz dediyiniz gibi birde başka sidide deneyim

Forum istatistikleri

Konular
129,101
Kullanıcılar
451,416
Son üye
avsukrugocer

Yeni konular

Geri