Otomatik Bant Devresi Sorusu

Yardımınız için teşekkür ederim ama bir eksik var devre en son15 Saniye bekledikten sonra devre geri dönecek ve ilk baştaki sınır anahtarına çarpınca devre duracak size zahmet olmazsa bunuda ekleyip resim atabilir misiniz?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ekran ısı.PNG

umarım seni mutlu etmişimdir ama bak semaya bakınca eksikleri bulabiiiliyorsun demekki biraz ugrassan yaparsın tembellik etme olurmu ben ve benim gibi bir suru abin burda sana yardımcı olurlar fakat biraz cabanı görmek istiyorlar

umarım seni mutlu etmişimdir ama bak semaya bakınca eksikleri bulabiiiliyorsun demekki biraz ugrassan yaparsın tembellik etme olurmu ben ve benim gibi bir suru abin burda sana yardımcı olurlar fakat biraz cabanı görmek istiyorlar
Yardımınız için başta siz olmak üzere yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri