parmak izi ile çalışan sistemler

tamam iyi güzel yazmışsınız ama hiçbiriniz sorunun cevabını yazmamışsınız hepiniz piyasada böyle ürünler var demişsiniz.Ama arkadaş sıfırdan yapımını sormuş banada okulda bir proje için lazım nasıl yapılabileceği devre şeması v.s ilgili bir kaynak varsa paylaşırsanız sevinirim

merhaba arkadaşlar.ben de tasarım projem için parmak iziyle çalışan kapı kilidi yapmak istiyorum.projem hakkında her türlü bilgiye ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.

Fingerprint Scanner - Robit Teknoloji Online Alışveriş Sitesi - Parmak Okuyucu - Sparkfun - Robit Teknoloji Online Alışveriş Sitesi

bu şekildeki ürünlerle parmak izi bilgisi rs232 üzerinden okunur gerisi size kalmış bir microişlemci ile veya vb de yazdığınız bir programla veriler işlenebilir.

pic öğrenmeye yeni başlıyorum.bu programı yazma kıvamına gelebilmem için çok zaman gerekli ama benim fazla vaktim yok.tam olarak hangi aşamaları izlemeliyim.eğer elinizde yazılmış bir kod varsa paylaşırsanız sevinirim.

beyler pc olmadan mikro işlemci veya mikrodenetleyici ile yapabilecegimiz parmak izi okuyucu devre lazım youtubede bunu buldum
anladıgım kadarıyla pc olmadan oluyor ama kullanıcı sayısı var mı bilmiyorum

kim yardımcı olacak binanın girisine koyacagım hem parmak izi ile girilebilecek hemde şifre ile hatta binanın garaj kapılarını acma işlemini de yapabilecek önemli olan hazır almak degil kendimizden bişeyler de katabilmek

Forum istatistikleri

Konular
129,035
Kullanıcılar
451,295
Son üye
yilmazayhan123

Yeni konular

Geri