PC'ler ve teknolojik sohbetler.

Ekipman yok Yamyam hocam
Ben listeyi vereyim de fırsat bulursan temin edebilirsin.
En az 4 mikrofon girişli mikser.
En az 4 adet cardioid mikrofon.
Mikser çıkışı doğrudan PC ye bağlanarak kayıtlar yapılabilir.

Yamyam hocam benim ampliye Din ppm yapmak mümkün olur mu? Ben projenin birkaç malzemesini almıştım ama kutuyu karıştırmam lazım bi.
Sanırım alan dar olduğu için full scala yapamıyorduk ama. Bu kısım kutuda işlevsiz kaldığı için olduğu kadarını değerlendirmek istiyorum.

Son düzenleme:
Yamyam hocam benim ampliye Din ppm yapmak mümkün olur mu? Ben projenin birkaç malzemesini almıştım ama kutuyu karıştırmam lazım bi.
Sanırım alan dar olduğu için full scala yapamıyorduk ama. Bu kısım kutuda işlevsiz kaldığı için olduğu kadarını değerlendirmek istiyorum.
DIN PPM senin ampli için aşırı masraflı olur. Çünkü yer sorunu var.
Ama DIN PPM değil de @sasen1 in tek LM3915 li PPM inden yaparsan dadından yinmez.
Yer sorunu olduğu için önce displayi halletmelisin. Display için de en ideal tasarım SMD LED ler kullanman mümkündür. 1mm round tip led de kullanabilirsin ama montajı çok çetrefilli olur.
https://www.kontrolkalemi.com/forum...unun-incelenmesi-ve-çözüm-çalışmaları.147588/
Konu içerisinde dot modu aksaklığı halledilmişti.

DIN PPM senin ampli için aşırı masraflı olur. Çünkü yer sorunu var.
Ama DIN PPM değil de @sasen1 in tek LM3915 li PPM inden yaparsan dadından yinmez.
Yer sorunu olduğu için önce displayi halletmelisin. Display için de en ideal tasarım SMD LED ler kullanman mümkündür. 1mm round tip led de kullanabilirsin ama montajı çok çetrefilli olur.
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/lm3915-led-ppm-devresinde-dot-modunda-1-ledin-sürekli-yanma-sorununun-incelenmesi-ve-çözüm-çalışmaları.147588/
Konu içerisinde dot modu aksaklığı halledilmişti.
Yamyam hocam sizinle bu çalışmaları yapmak çok keyifliydi.Sizin projeler beni hep mutlu etti.Her gün dinlediğim amplilerimle sizi hatırlıyorum.🙏🙏🙏

Forum istatistikleri

Konular
128,780
Kullanıcılar
450,870
Son üye
kullanıcı-

Yeni konular

Geri