PIC 16F628-04/P

marsiyas

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde PIC 16F628-04/P ile yapılmış 8 input ve 5 out lu plc var ben PIC de yeni oldugum için bunu nasıl ve hangi programla programlaya bilirim. İlgilenen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

micro code studio ile programlar derlenip yazılabiliniyor.Ama elindeki çalışma için yardımcı olurmu bilemiyorum.

Saygılar

Merhaba arkadaşlar elimde PIC 16F628-04/P ile yapılmış 8 input ve 5 out lu plc var ben PIC de yeni oldugum için bunu nasıl ve hangi programla programlaya bilirim. İlgilenen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

Forum da ben ldmicro nun Türkçesini vermiştim ona bak yada google de ldmicro diye arat. Ladder diyagramla pic programlama.

Murat mert arkadaşım proğram çok güzelmiş eline sağlık ama benim bir sorum daha olacak elimdeki devrede programlama yapılamıyor herhalde. Bunu için programlama devresi oluyormuş herhalde nasıl program gönderebilirim.

M.................................................................. Bunu için programlama devresi oluyormuş herhalde nasıl program gönderebilirim.

MCU ya hex dosyasını yuklemek için JDMprogrammer ve İCPROG ile halledebilirsin............

Murat mert arkadaşım proğram çok güzelmiş eline sağlık ama benim bir sorum daha olacak elimdeki devrede programlama yapılamıyor herhalde. Bunu için programlama devresi oluyormuş herhalde nasıl program gönderebilirim.

pic programlayıcılar ile programlayabilirsin sacede. Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
129,166
Kullanıcılar
451,516
Son üye
SERDAR ASLAN

Yeni konular

Geri