PoKeys Tecrübesi Olanlar Var mı ?

Kazoo amca .... ihtirasi birak yardimci ol bize...pokeyi nasil takicaz...

Senin kayserilerle bi gocunuklugun var onu herkes goruyo..foruma nie tasiyosun bu sorunu...sana kardes evlat tavsiyesi...tabi alirsan... affetmek herseyin ilaci...belki en buyuk erdem..sana ne yapilirsa yapilsin..
senin yasta aspirin almak lazim.. herseyi aciyo..ben demiyorum...gulum uzmanlar diyo... he buarada ben kayserili degilim...:)) muhacirim:)

Belli , peki geldin buralara hoş geldin , hoş geldin de neden bu ülkeyi ve insanını aşağılıyorsun ?
İnsan karnını doyurduğu çanağa tükürür mü ?

Mesele şahıslar değil yazdıkları..

Ek ;
Mehmet kaliteli "düşmandır" , kalitesiz "arkadaştan" daha evladır.

Son düzenleme:
Pokeys disinda herseyi herseyi konusduk abi....ama pokey konusunda bize yardimci olucakmisin...

Kontrol paneli için dokunmatik panel pc ve pokeys ile fiziksel butonlar kullanmak istiyorum. Pokeys alacağım ama farklı bir kontrol kartı tecrübesi olanlar var mı ? Farklı fikirler çıkar mı acaba ?

niye klavye tuşları kullanmıyorsun? bu aletin başka özelliklerimi var ? 10 numara lüzumsuz bişeye benziyor bu.Bayada duygusal bi aletmiş.modifiye edilmiş 15 tl lik klavye de iş görür kanımca.

Son düzenleme:
tuş harici yapmak istediğin başka bişey varmı bununla ?

tmam ozaman pot veya tuşlara ışık ıvır zıvır kulanmayacaksan bi klavye modifiye edip yapabilirsin.Klavyeyi komple kullanmayacaksın tuş ve kasa kısmını söküp atıp sadece devre kartını kullanıcaksın basit bişey yani

Forum istatistikleri

Konular
128,833
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Geri