Profilo buzdolabı nın ısınması

Birçok markanın dolabında Çin malı Jiaxipera kompresor kullanılıyor. Belki eski kompresörünüzde bu markaydı? Artık eskisi gibi uzun ömürlü ürünler üretmek istemiyor firmalar. Birkaç ay önce benimde dolabım arızalandı yeni dolap almak için biraz arıştırma yaptım kaliteyi öyle düşürmüşler ki almaktan vazgeçip tamir ettirip kullanmaya karar verdim. Maalasef özellikle buzdolabı tamirinde güvenilir usta bulmak samanlıkta iğne aramak gibi.
Ah sevgili kardeşim sakın motor değiştirme en iyisi git yenisini al bu devirde bu ülkede güvenilir Usta servis bulmak gerçekten çok zor çok Çok affedersin Ben öpüldün adamı arıyorum sıkıntı mı Derdimi anlatıyorum tamam abi geliriz diyor 15 gündür Ne arıyor ne geliyor şimdi ben bu adamı aldığı parayı haram etsem ve o parayı da çoluk çocuğuna yedirse iyi güzel olur mu ne diyeceğimi şaşırdım Ama bu ülkede kanun Nizam Hak hukuk olmadığı sürece caydırıcı cezalar olmadığı sürece hep böyle çakal çukal takımı vatandaşı insanı canını yakmaya devam edecek

Ah sevgili kardeşim sakın motor değiştirme en iyisi git yenisini al bu devirde bu ülkede güvenilir Usta servis bulmak gerçekten çok zor çok Çok affedersin Ben öpüldün adamı arıyorum sıkıntı mı Derdimi anlatıyorum tamam abi geliriz diyor 15 gündür Ne arıyor ne geliyor şimdi ben bu adamı aldığı parayı haram etsem ve o parayı da çoluk çocuğuna yedirse iyi güzel olur mu ne diyeceğimi şaşırdım Ama bu ülkede kanun Nizam Hak hukuk olmadığı sürece caydırıcı cezalar olmadığı sürece hep böyle çakal çukal takımı vatandaşı insanı canını yakmaya devam edecek
Benim sorun kompresörde değildi. Arızayı yaptırdım ama ilk çağırdığım usta güvenilir gelmedi, arızayı bilmesine rağmen daha fazla para almak için türlü bahaneler üretti bende servis ücretini verip gönderdim. Başka bir usta çağırdım onunla hallettim.
İnsanda Allah korkusu, iş ahlakı olmayınca kanunda nizamda boş...

Benim sorun kompresörde değildi. Arızayı yaptırdım ama ilk çağırdığım usta güvenilir gelmedi, arızayı bilmesine rağmen daha fazla para almak için türlü bahaneler üretti bende servis ücretini verip gönderdim. Başka bir usta çağırdım onunla hallettim.
İnsanda Allah korkusu, iş ahlakı olmayınca kanunda nizamda boş...
İşini düzgün yapan çoğu sektörde kalmadı çıraklık okulu mezunları ahı ler gibi eğitim iş ahlakı adap nizam bilen ustalar son seneleri 5 bilemedin 10 sene sonra usta olmiycak atacak yenisini alacaksın paran varsa yoksa kimsenin umrunda olmayacaksın iyilik öldü hayır can çekişiyor paran varsa yenisi yoksa Allah kurtarsın

Forum istatistikleri

Konular
129,076
Kullanıcılar
451,361
Son üye
alp2234

Yeni konular

Geri