Rüzgar Türbini için Alternatör Yapımı

http://www.tripas.nl/tr/
Hakkinda bir bilginiz varmi sayin site üyeleri ?

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Rüzgar türbini ve güneş panelleri satan bir firma. Neyini merak ettin ?

Şefim is konusunda bahsetmiştim ya size bir ara bugun aradi calismayi dusunuyormusunuz diye o yuzden sordum.

Rüzgar türbini ve güneş panelleri satan bir firma. Neyini merak ettin ?

Bana yararı olur mu yoksa cok şirketsel olup sadece ayak işimi yaparim gerçi bi yerde farketmiyor ne yaparsam yapayim ben bilgi aldigim sürece sıkıntı olmayacak ama ben size tekrar danismak istemiştim. Belki yeri ve zamani değildir sormam için kusura bakmayın...

Kusura bakma Emre kardeşim, ben soruyu yanlış anlamışım.
Valla çalışmak için nasıl bir şirket, pek bilgim yok. Hollanda menşeili bir firmaymış.
Büyük ihtimalle Hollanda da imal edilen türbin ve panellerin montaj işidir.
Bu iş çok hoşuma gitti, çalışıp kendi geliştirmek istiyorum, para kazanmak istiyorum derseniz bir başvuru yapın derim.
Bu devirde öyle hemen ha deyince iş bulunmuyor.

Kusura bakma Emre kardeşim, ben soruyu yanlış anlamışım.
Valla çalışmak için nasıl bir şirket, pek bilgim yok. Hollanda menşeili bir firmaymış.
Büyük ihtimalle Hollanda da imal edilen türbin ve panellerin montaj işidir.
Bu iş çok hoşuma gitti, çalışıp kendi geliştirmek istiyorum, para kazanmak istiyorum derseniz bir başvuru yapın derim.
Bu devirde öyle hemen ha deyince iş bulunmuyor.

Estağfurullah şefim ne kusuru. Benim suan bu isten para kazanmak gibi niyetim yok sadece ileriki zamanlarda profesyonel kadar olmasada ona yakin düzeyde türbinler yapmak istiyorum güneş paneli icin ayri arastirma yapiyorum. Benimde arastirdigima gore bu sirket montaj isi yapiyormus bilmiyorum sadece montaj icin ne denli bilgi edinirim ama dediginiz gibi degerlendirmem gerekiyorsa yapmalıyım bir yandanda babama destek olmus olurum..

Sayin şefim özellikle bugün icin cok teşekkür ederim çok sevindim cok mutlu oldum. Miknatis boyutu 20x10x1 mış ben yanlış izah etmişim size şimdi aklıma gelmişken söyleyeyim dedim..

Hareketli bağlantı aktarma için kullanılan silip ring leri nereden temin edebilirim. Ben alternatör bileziklerini kullandım tadilat gerektiriyor.

Tamam Emre bey kardeşim. O ölçülere göre bir şeyler çizmeye çalışırım. Maksat mantığını anlamak.

Forum istatistikleri

Konular
129,311
Kullanıcılar
451,756
Son üye
Chillerservis

Yeni konular

Geri