s7 300 de s7 v5.1 programı ve similasyonu

muso

Üye
arkadaslar s7 300 de v5.1 de similasyon yapılabildiğini duydum.similasyon programı nı bu sıteden ındırdım.fakat s7 v5.1 ı bulamadım.bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım.benımbıldıgım gercekte plc olmadan var mıs gıbı sımılasyon yapılabıldıgı bu konuda arkadaslar yardımlarınızı beklıyorum .ilgilenip yardımcı olan arkadaslara sımdıden cok tesekkur ederım.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
niye v5.1 i aradığını anlamadım 5.4 professional i kurunca onunla beraber plsim simulasyon programıda kuruluyor.

tesekurl
taner74 ' Alıntı:
niye v5.1 i aradığını anlamadım 5.4 professional i kurunca onunla beraber plsim simulasyon programıda kuruluyor.
tesekkurler taner.ban bu programın lınkı nı de verırsen sevınırım

link veremiyorum yöneticiler siliyor.bu site içerisinde "siemens programları" adlı bölüm var oradan ulaşabilirsin.

slm arkadaşlar forumda program dosyalarına ulaşabileceğim alt konulara ulaşamıyorum. muso arkadaşımın söylemiş olduğu sıkıntıdan bende mzdaribim bu foruma yeni üye olmamdan mı kaynaklanıyor yoksa başka bir sorun mu var ben aydınlatırsanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,838
Kullanıcılar
450,934
Son üye
altandomx

Yeni konular

Geri