Saatten sigorta atiyor

lostsawyer

Üye
Geçen elektrik idaresinden biri geldi bina yeni yeni abone olduk gelen adam saatler deki mühürü söktü yerine yeni taktı neden yaptı anlamadım ama neyse mühürü taktı ve sigorta kapahini takarken çok zorlandı takamadı en sonunda takarken sigorta ateş çıkardı ve attı kaldırmaya çok uğraşti ama gene attı öyle bıraktı gitti giderken demişki sigorta bozuk u yüzden yaptı demiş ama hiç bir sorun yoktu binada şimdi yeni sigorta aldım taktim ama gene değiştirmeden önce olduğu gibi gine atıyor açtığım an sigorta sorun sizce neden kaynaklı ???

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Adamda ki sorumsuzluğu bak arkadaş ya..çalışan sisteme zarar ver ondan sonra sigorta bozukmus diyip çek git..dovsen olmaz sovsen olmaz..bir suru masraf zarar gören kablo veya kablolar değişecek sigorta değişecek işçilik vs derken adamın cebinden durduk yere para çıkacak..nasıl önlenebilir bu sorumsuz zihniyet inanın aklıma hiç bir şey gelmiyo..xedas lar ozellestiginden beri nerde elektrikten anlamayan adam varsa topladilar.. bunların zararlarıni da vatandaş çekiyor maalesef

Kablo'da hasar yok sigorta'da yeni ama açtığımda hemen geri atıyor sigorta 20161111_120111.jpg 20161111_120200.jpg 20161111_120142.jpg

Sigorta dediğiniz şey ,Erdem marka olan mi? ..
Cevap evet ise kısa devre yaptirmissa O arkadaş yüksek ihtimalle role çöp olmuştur..siemens schnider marka ile bir elektrikciye cihazınızi yeniletin...( kacak akim rolesi ni yani).

Sigorta dediğiniz şey ,Erdem marka olan mi? ..
Cevap evet ise kısa devre yaptirmissa O arkadaş yüksek ihtimalle role çöp olmuştur..siemens schnider marka ile bir elektrikciye cihazınızi yeniletin...( kacak akim rolesi ni yani).

İki sigorta yeni ama daha yeni taktik eski sigorta gibi yeniden attı
14788575950691164129363.jpg eski sigorta

erdem marka kaçak akım rolesinin çıkış uçlarını ( kahverengi ve mavi) söküp sigortaları yeniden kaldırıp denermisin?

erdem marka kaçak akım rolesinin çıkış uçlarını ( kahverengi ve mavi) söküp sigortaları yeniden kaldırıp denermisin?

Atan sigorta siemens olan kaçak akım rolesi sıkıntı yok söylediğin gibi yaparsam sıkıntı olmaz dibi ev benim değil çünkü sıkıntı çıkarsa benim başım ağırir biraz da

Hiç Bir sıkıntı olmaz ..denermisin lütfen. bakalım siemens marka sigorta atacakmı?

Forum istatistikleri

Konular
128,839
Kullanıcılar
450,935
Son üye
oqzknt

Yeni konular

Geri