satın alma

slm benim ödev için bir malzeme satın alaccam

www.direnç.net
adresinden malzeme alacam
ScreenHunter_2.jpg
6X6 15MM Tach Buton ( 4 Bacak ) 1 ADET, , DİRENC.NET / Türkiyenin elektronik kompanent satış sitesi., , , , 6X6 TACT SWİTCH 5 adet
KIRMIZI MANTAR LED 10 ADET, Tüm mantar led çeşitlerini ve fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz., DİRENC.NET / Türkiyenin elektronik kompanent satış sitesi., , , mantar led çeşitleri, MANTAR LED 30 adet
BC547 10 ADET, BC547, DİRENC.NET / Türkiyenin elektronik kompanent satış sitesi., , , , BC - TRANSİSTÖRLER 10 adet
REED RÖLE 1CM, , DİRENC.NET / Türkiyenin elektronik kompanent satış sitesi., , , , REED RÖLE 2 adet
MAVİ MANTAR LED 10 ADET, Tüm mantar led çeşitlerini ve fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz., DİRENC.NET / Türkiyenin elektronik kompanent satış sitesi., , , mantar led çeşitleri, MANTAR LED 30 adet
6X6 2MM Tach Buton ( 2 Bacak ) 10 ADET, , DİRENC.NET / Türkiyenin elektronik kompanent satış sitesi., , , , 6X6 TACT SWİTCH 10 adet
1,5V / 100MA Güneş Pili (28X52MM), , DİRENC.NET / Türkiyenin elektronik kompanent satış sitesi., , , GÜNEŞ PİLLERİ, GÜNEŞ PİLLERİ 1 adet
7X13 DELİKLİ PLAKET 1 ADET, Tüm delikli plaket çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz., DİRENC.NET / Türkiyenin elektronik kompanent satış sitesi., , , delikli plaket, DELİKLİ PLAKET 1 adet
KDV Dahil:16,27 TL
sizce bunun kargo bedeli ne kadar olur
arkadas istedi
sehir özelden atacam
konu altına mesaj atın

Ekli dosyalar

• ScreenHunter_1.jpg
    ScreenHunter_1.jpg
    40.7 KB · Görüntüleme: 12
Siteden satın alma kısmına geldiğinde orada belirtir kargo ücreti var ise açıklamalarda kargo ücreti alıcıya aittir vs diye yazar. Sen sitede kredi kartı ile ödeme ekranına kadar gel o kısımda belirtir büyük ihtimal.

1 kg kadar olana 7-10 lira kargo ücreti alınıyor 1kg üzeri extra siparişlerin çok ağır gelmez ama sen ücrete kafadan 10 kağıt koy ;)

Aynı siteden yaklaşık 100 adet cam sigorta aldım.Bu sigortaları çooook büyük ( yaklaşık 1.5 kg baklava alacak büyüklükte ) bir kutuya koymuşlar. Kargo ücreti ise malzemeye verdiğim ücret kadar yaklaşık 15 tl civarında tutmuştu. Para çok önemli değil ama bu tutumları hiç hoşuma gitmemişti arayıp kendilerine söylemiştim . ben sadece bana özel bir uygulama sanmıştım ama görüyorum ki genel bir uygulama Bunu göz önünde bulundurarak 20 tl diyorum

Forum istatistikleri

Konular
129,306
Kullanıcılar
451,747
Son üye
İlhan83ist
Geri