Sensör ile televizyon kapatma yardım!

Yapilan projenin uygulanabilir olmasi gerekir. Diyelimki arkadas bu projesini hayata gecirdi ben de gittim satin aldim. Ne yapmam gerekiyor bende mi tv nin kablosunu kesicem. Bitirme odevine not veren hoca olsam sistem cok guzel calissa bile projenin uygulamada pratik olmadigi icin notunu keserdim. Tavsiyem her tv ye rahatlikla takilip cikarilan bir yontem ile isinizi halletmenizdir. Saygilar.

Yapilan projenin uygulanabilir olmasi gerekir. Diyelimki arkadas bu projesini hayata gecirdi ben de gittim satin aldim. Ne yapmam gerekiyor bende mi tv nin kablosunu kesicem. Bitirme odevine not veren hoca olsam sistem cok guzel calissa bile projenin uygulamada pratik olmadigi icin notunu keserdim. Tavsiyem her tv ye rahatlikla takilip cikarilan bir yontem ile isinizi halletmenizdir. Saygilar.
Oonur ben de tam sistemi sabote etmesinler diye yani fişi cihazdan çıkarıp normal prize takmasınlar diye tv içine yerleştir diyecektim. Benim önerim de mi pratik olmayacak?

Evet arkadasa cok guzel fikirler cikti bence. Bitirme odevinin sunumunu bu sekilde yapabilir. Yeni cikacak televizyonlara entegre edilmis ek bir ozellik. Eski televizyonlarada sonradan takilabilecek bir donanim.

Forum istatistikleri

Konular
129,584
Kullanıcılar
452,223
Son üye
Goktugkc

Yeni konular

Geri