servo motor ve kontrol önerisi

AhmetNuri

Üye
plc + servo motor ile çift eksen interpolasyon yaptırmak gerekiyor. iki eksen aynı anda çalışacak. bir biri ile senkronize olarak.
programlaması kolay servo motor + plc+ ekran önerebilirimisiniz?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Surekli ayni hareketi yapacaksa SEW'e bak bence

delta sv serisi plc , delta asd-b serısı servo motor ve de dop-b ekran ıle iinterpolasyon işini kolayca çözebilirsin

Mc 2 firmasının ürünlerine bakabilirsin teknik destekde süper.(teco)

Çok basit ve sağlıklı bir sistem kurmak için Omron ürünlerini tavisye edebilirim.
Trajexia ile çok kolay ve hızlı bir şekilde sistemini kurabilirsin.

Yapmak istediğin çalışmada her türlü yardımcı olmaya çalışırım bana ulaşabilirsiniz.

trajexia bilgiler

Siemens Simotion D425 + Siemens 177 serisi ve üstü panel

Bu konuda eğitim, ürün tedariği ve devreye alma ile ilgili yardım isterseniz, benimle irtibata geçebilir siniz.

control techniques , Unıdrıve sp ile rahatlıkla yapabilirisin.proğram içerisinde senkronizasyon hazırda blokları var.

Sew yada sıemens tercih edersen problem yaşamassın,
ürün temini ve devreye almada destek verebilirim..

su anda 2/1 reduksiyon ile 4 Nm lik step motorlar kullaniyorum servo ile degistirmeye kalksam (reduksiyon oranini degistirebilirim) karsiligi ne olmalidir?

Forum istatistikleri

Konular
129,090
Kullanıcılar
451,394
Son üye
ENESCAMUZCU

Yeni konular

Geri