SIMATIC TI545-1106 CPU

omur

Üye
Selamlar,

Tesisimizde bulunan SIEMENS SIMATIC TI 545-1106 CPU sürekli arıza vermekte ve yenilemek istiyorum. Fakat Türkiye de bulamadım. öğendiğime göre 80 li yılların PLC si. Texas Instrument' a ait bir PLC fakat daha sonraları Siemens satınalmış. arızalı olmayan veya tamir edilmiş bir taneye ihtiyacım var. Daha önce tesisinden söken biri varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Teşekkürler,

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
slm,

TI 555-1106 yada TI 545-1103 CPU MODULE işinizi görürmü,

almanyada bir dostumda mevcut,

slm,
çok eski olduğu içn sistemde bu CPU lar iş görür mü bilmiyorum? araştırıp size dönerim.

teşekkürler.

slm,
çok eski olduğu içn sistemde bu CPU lar iş görür mü bilmiyorum? araştırıp size dönerim.

teşekkürler.
arkadasım bu eskı model cıhaz yerıne bence yenı bır urunle modıfıye etmenız bence daha uygun ve o eskı urune verecegınızı paraya bu olur sanırım

arkadasım bu eskı model cıhaz yerıne bence yenı bır urunle modıfıye etmenız bence daha uygun ve o eskı urune verecegınızı paraya bu olur sanırım

sistem revizyonu yapılacak ama hemen revize edelim diyemiyoruz. çünkü tüm PLC ve Scada programın yazılması devreye alınması zaman alacaktır. En azından bu süre zarfında da çalışmasını istiyoruz.

S5 den S7 dönüşüm yapan bazı firmalarda zorluklada olsa pekala bulmanız mümkündür, Eboy Elektronik Bilgisayar Otomasyon Yazılım ,    BUROSSA / www.burossa.com gibi bu tür firmalara ürün kodu ile faks geçerseniz ve ya mail vs., ellerinde bulunan varsa sizinle temasa geçen olur. Tavsiyem kısa sürede bu projeyi S7 ye çevirmenizdir, eski ürünlerin stok ve tedarik aşaması problemli ve pahallıdır. Yurt dışı kaynaklı bazı sitelerde eski ürünlerin satıldığını görmüştüm. Gebzemizde bulunan, MSG Elektrik Ltd. Şti. msg otm. firmasıda bu tür cihazlardan epey elinde olması lazım, stok sorabilirsiniz.

arkadaşlar siteye daha yeni üye oldum.Elimde Texas 525-1102 cpu plc var.programlama kablosu da var.isteyen arkadaşlara program konusundada yardımcı olabilirim.Programla alakalı baya uğraştım..

arkadaşlar siteye daha yeni üye oldum.Elimde Texas 525-1102 cpu plc var.programlama kablosu da var.isteyen arkadaşlara program konusundada yardımcı olabilirim.Programla alakalı baya uğraştım..
degerlı uye burada plc ıle ılgılı detayları paylasırsanız daha faydalı olursunuz

Forum istatistikleri

Konular
129,228
Kullanıcılar
451,604
Son üye
Meteykrbss

Yeni konular

Geri