Simens Servisinde İşe Başlıyorum...

altaş

Üye
evet arkadaşlar pazartesi günü simens servisinde işe başlıyorum çok heyecanlıyım . ilk defa böyle bir ortam da çalışacam sizce orda nasl daranmalıyım yapmam gereknler nedir sizce ???

nasıl yani anlamadım ????

ELİNE: elin uzun olmasın yani hırsızlık yapma
BELİNE: gerek iş yerinde gerekse müşteri evinde karşı cins ile asla yakınlaşma yanlış anlaşılacak davranış ve hareketlerde bulunma
DİLİNE:kimsenin arkasından konuşma dedikodu yapma iftira atma...
umarım şimdi anlamışssındır genç kardeşim...

ELİNE: elin uzun olmasın yani hırsızlık yapma
BELİNE: gerek iş yerinde gerekse müşteri evinde karşı cins ile asla yakınlaşma yanlış anlaşılacak davranış ve hareketlerde bulunma
DİLİNE:kimsenin arkasından konuşma dedikodu yapma iftira atma...
umarım şimdi anlamışssındır genç kardeşim...

çok şükür dediklerinin hiçbiri yoktur bende ama yinede tşk ederim ...

hala simenste çalışıyor musun altas ? şimdiki durumun nasıl önerir misin? deneyimlerini bizle paylaşır mısın?

hala simenste çalışıyor musun altas ? şimdiki durumun nasıl önerir misin? deneyimlerini bizle paylaşır mısın?

hayır çalışmıyorum 20 gün çalıtım ve işi bıraktım çünkü gittiğim yer beyaz eşya servisi.
ben elektrik-elektronik teknisyeniyim adamlara yaptığım işi anlattım. adamlar beni hiç takmıyorlar çırak statüsünde çalıştırıyorlar . çalıtığım yerde 35 -40 kişi vardı çoğu ilkokul mezunu. personel müdür olacak şerefsiz herkese yaka kartı yaptı bana teknisyen yardımcısı yazmış dedim bu ney ben teknisyenim dedim o kendi işinde diyor kendi işin onun işi bunun işi mi var ? gidip ilkokul mezunu adamlara teknisyen yazıyorlar bana teknisyen yardımcı çok cins kıl adamlardı personelde öyle patron olacak şerefsizi hiç söylemiyorum bile adam resmen personelin sırtından zengin olan bir tip kısaca kimseye tavsiye etmem ben oraya elektronikci olarak girdim ama adamların elektronikle alakası yok..!!!
ayrıca işi bıraktığım son gün müdür olacak şerefsiz geldi bana nededi biliyormusunuz ? orda çalışan personele bosch sımens profilo yetkili serivisi yazan tişört ve kazalar veriyorlardı işten çıktıkyan sonra adam geldi bunu benden istedi var mı böyle bişey abi sanki para verip yaptırıyorlar genel merkez çuvalla gönderiyor depıo it gibi dolu adamın tenezzül ettiği şeye bak. kısaca arkadaşlar ben hiç memnun kalmadım allah toğunun belasını versin. koskoca 24-25 yaşındaki adama getir götür ayakları işler yaptırıyorlar kaldıki ben vasıfsız elen bile değilim !!!
son olarak patron olacak adi herif geldi bana diyorki senölçü aleti kullamayı biliyon mu diyor ? öyle sinirledim ki yemne diyorum bişey dememk için kendimi zor tuttum bune salaklık abicm benim gibi adama öyle şey sorulurmu ben adama elektronikciyim diyom adam gelmiş bana soruyor gerizeklaı herif allah toğunun belasını verin dangalak herifler......

Forum istatistikleri

Konular
129,499
Kullanıcılar
452,076
Son üye
EKREMCAN01

Yeni konular

Geri