160 kw LIK motorumuz var buarda manyetik termik şalter girşine bağlı sonra softstartere bağlanmış yani bağlantı da kompak termik manyetik şalter kullalnılmalı ve softstarter 3rw44 serisi kullanıldı hiç sorun olmadı zaten 3wrv44 serilerinde çalışma durudrma v termik ayarları var motor aşırı akım çekerse kendini korumaya alıyor siz temik manyetik şalteride almış olursanız daha güvenli olur.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşlar ben sitede yeniyim bana yardımcı olursanız çok sevinirim sorunum şu elimizde 55 kW 3 fazlı komresör motorumuz var ve maalesef bu yandı şimdi biz sarmaya verdik 2-3 gün içinde çıkar arkadaşlar ben buna soft starterle yol vermeyi düşünüyorum termik felan kullanmayacağım galiba softstarterin kendi üzerinde varmış şimdi bana hangisini tavsiye edersiniz bağlantı şeması nasıl olacak start-stop butonu koymak istiyorum birde termik çıkışı lazım yardımcı olursanız sevinirim .arkadaşlar yanlış yere felan yazmışsam kusruma bakmayın

Forum istatistikleri

Konular
128,905
Kullanıcılar
451,059
Son üye
landonor
Geri