Sona yaklaştık (sigma cnc projesi)

Spindle ın çalışmasında bir gariplik var gibi sebebi ne olabilir acaba yoksa normalmi böyle ses çıkarması

Devri değişiyor sanki. Çalışırken VFD ekranında devir sabit mi kalıyor yoksa değişiyor mu?

Yarın bakayım vfd ye bir

ayni sorunu bende yasadim spindlede sorun yok surucunun voltaj parametrelerinde orta voltaj ayarini yapmalisin surucun hangi marka ise online destek icin ara spindle ozelliklerini soyle cozum yolunu hemen gostereceklerdir.

20160423_151442.jpg
motorun bu üç girişi ksa devre yapıyor bu normalmi kablolarda sorun yok sürücü parametrelerini sıfırladım yine aynı sorun devam ediyor ölçüm neticesinde motor girişlerindeki 3 uç birbirleriyle kısa devre yapıyor

Devri değişiyor sanki. Çalışırken VFD ekranında devir sabit mi kalıyor yoksa değişiyor mu?
8000 devirdeyken sürücünün üzerindeki değer 144 ile 150 arası değişiyor sürekli anlaşılan parametrelerde hata var biraz kurcalayalım bakalım

sürücü üzerinde Hz değeri devamlı artıp azalıyorsa evt sürücü parametrelerinde bir sıkıntı.
bu arada sürücünün markası nedir ??
ben delta kullanıyorum 2.2kwlık
sürücü parametrelerini fabrika ayarlarına düzeltince deltada bu dediğiniz olay olmuyor devamlı sabit. sanırım farklı marka kullanıyorsunuz

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri