superonline

arkadaşllar ttnet izmirde super online getirdi bazı yerlere benim eskisi 45 liraydı sınırsız 100 kb ile indiriyordu simdi 50 lira karsılığğnda yine sınırsız ve 8 katı 1 mb tı buluyor indirme hızı ama genlede 800.000 kb super onlne süper bisi tavsiye ederim.

eskişehirde 8 mbit sinirsız kullanıyorum 600kbit ı geçmıyor indirme hizi

usta zaten yanlıs yazmısım 800 kb buluyor 800.000 değil

ttnet demişsiniz , super online dan bahsetmişsiniz, rakip firmalar değilmi.?

bende öyle biliyordum değilmis aynı firma fakat bu super online firma değil sadece ttnetin ısık hızında internet diye adlandırıdığı bir sey

fiberoptik kablolarla yapılıyor ama daha yeni yeni yerleşmeye başladı türkiyeye benimde 8mbit sınırsız ama nedense hızım 512megabyte komik bir durum arıyorum merkezi sorun yok diyorlar okadar para almalarına karşılık verdikleri hizmette hiç iyi deil açıkcası türkiye internet konusunda yapacağı ve alaçağı yol daha çokkkkkkk

burada bağlandığınız server ın da hızı önemli.

fiberoptik kablolarla yapılıyor ama daha yeni yeni yerleşmeye başladı türkiyeye benimde 8mbit sınırsız ama nedense hızım 512megabyte komik bir durum arıyorum merkezi sorun yok diyorlar okadar para almalarına karşılık verdikleri hizmette hiç iyi deil açıkcası türkiye internet konusunda yapacağı ve alaçağı yol daha çokkkkkkk

bakalım görelim ben daha yeni bağlattım

Eğer ADSL den bahsediyorsanız, tüm firmalar TTNET'in altyapısını kullanıyorlar başka firmadan almanız herhangibirşeyi değiştirmiyor.

Eğer başka bir bağlantı şekli ile bağlanacaksanız bence SUPERONLINE varsa mutlaka onu seçin. Ama seçim yaparken SINIRSIZ yazısına aldanmayın!!! Adil Kullanım adı altında bir sürü kısıtlamalar getiriyorlar.Mutlaka okuyun.

uydunet hakkında bilgisi olan kullanan varmı?

Forum istatistikleri

Konular
129,101
Kullanıcılar
451,416
Son üye
avsukrugocer

Yeni konular

Geri