twido artık tarih oluyor

KORAY- Ü

Üye
twido plc artık üretimden kalktı sayılır arkadaşlar çünkü onun yerine artık daha kullanışlı ve daha hızlı MODİCON M238 PLC kullanılacak twido ile m238 plc nin uyumu tam yani eski yaptığınız uygulamalarda hiçbir problem çıkarmiyacak eski modülleri kullanabileceksiniz sadece siparişte referansları değişiyor programı ise twido suite in daha gelişmişi olacak ve nisan ayından sonra siparişler verilebilecek benim bildiklerim bunlar daha çok bilgisi olan varsa lütfen bilgilendirirse sevinirim.

Ekli dosyalar

• m238plc.jpg
    m238plc.jpg
    5.6 KB · Görüntüleme: 163
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
İsabetli bir karar olmuş, Delta' nın PLC' lerine bile küfür ettiğimi hatırlamıyorum ama Twido' da ağzım yamulmuştu.

arkadaşlar twido soft da yazdığım bir programı eklemek istedim foruma ama sanırım format uyuşmazlığından ekleyemedim ne yapmam lazım?

bir de sn .ceyhan II
twido dan neden şikayet ediyorsunuz sebebini paylaşırmısınız lütfen biz yeni kullanmaya başlamak üzereyiz o açıdan
SAYGILAR

arkadaşlar twido soft da yazdığım bir programı eklemek istedim foruma ama sanırım format uyuşmazlığından ekleyemedim ne yapmam lazım?

Winrar programı ile yazdığınız programı sıkıştırıp .rar dosyası haline getirirseniz ve bu .rar dosyası foruma yüklenebilecek azami büyüklük olan 4.88 mb'tan fazla değilse ekleyebilirsiniz.

merhaba arkadaşlar twido soft programında protech kaldırmak münkünmüdür?

evet fuarda vardı plc inceledim ve programlamak için o pahalı kabloları çöpe atacağız çünkü artık nihayet rs232 programalama portu dondü artık usb den programlanacak aldığımız o pahalı kablolar çöpe tsxpcx1031 ve tsxpcx3030 artık yok

Herkese merhaba;

M238 codesys V3.5 ile programlanacak. Ayrıca Codesys V2.5 ile şuanda LMC serisi motion controlorler programlanabiliyor. ilave olarak ATV71 in üzerine bağlanan control inside kartını da codesys ile programlıyorsunuz.

Schneider bildiğim kadarıyla ürünlerinde ortak yazılım kullanma kararı aldı.

Twido pek tutmadı sanırım

twido kullanımında bende bazı zorluklar çektim.yeni ürünleri nasıl olacak bakalım.

evet fuarda vardı plc inceledim ve programlamak için o pahalı kabloları çöpe atacağız çünkü artık nihayet rs232 programalama portu dondü artık usb den programlanacak aldığımız o pahalı kablolar çöpe tsxpcx1031 ve tsxpcx3030 artık yok

Micro yada Premium kullanan birisine satarsınız..:D

Forum istatistikleri

Konular
128,973
Kullanıcılar
451,168
Son üye
fpolytee

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri