Uzaktan izleniyor muyuz. Şablonu çizip yolladım

evet ızlenırsın
amacta zaten ınternet uzerınden ızlenmesı

uzaktan izleme için statik ip olmasına gerek yok günümüzde binlerce uzaktan erişim metodu var zaten... pc nizden çalıştıra cmd yazıp dos ortamına geçiş yaptıktan sonra netstat yada netstat-n yaparak pc nizde ki uzak erişimleri görebilirsiniz.

ewt bencede izleniyosun kameralarin bagli oldugu ip adresinden istenilen yerden izlenebilirsin

Kayıt için kullanılan kart ya da cihazının şifresi bilinmeden sadece İP ile izlenemez arkadaşlar. İzleyebilirim diyen varsa vereyim İP Numaramı izleyinde görelim bakalım. Yoksa siz farklı bir şey anladınızda ben mi yanlış anlıyorum.

çoğu iş yeri bu sisteme geçti.
patronlar artık evlerinden işçileri ve çalışanları gözetliyebiliyor
asıl amacı hırsızlık ve güvenlik sağlamak olan son moda teknolojik aletler 3-5 kuruş kazanıp ufak bir kobi kuran kimi patron ve yardımıcıları tarafından evden izlenmemizi sağlıyor.
ben bu kameralar yüzünden işimi kaybettim arkadaşlar.
çok hasta olduğum bir gün işe mecburen gitmem lazımdı
bende küçük bir şişe viski alıp işe öyle gittim
işe gittiğimde patronlar yoktu.bende işimi yaparken şurup niyetine bu viskiyi içtim haliyle içmek için kapağını açmanız
başınızı kaldırmanız yudumlamanız lazım.yaptığınız hareket uzaktan sezilir.derken patronlar geldi.direk yanıma gelip leş gibi kokuyorsun dediler.bende inkar ettim tabi akabinde durumu izah ederek işime son verdiler.eminim evde viskisini içerken beni sabit ipden izlemiştir.teknolojisine s.........yım

dikkat edin .......

şifreyi bildikten veya çözdükten sonra istediği yerden ara yüze ulaşamazlarmı arkadaşlar????

Forum istatistikleri

Konular
129,076
Kullanıcılar
451,362
Son üye
alp2234

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri