vestel arza tespiti

nakan

Üye
makinaya enerji verilir su da bekletme tuşunu basılı tutun 90 c suda bekletmeyi bırakın 60 c suda bekletmeyi basın 30 c suda bekletmeyi basın bırakın bu işlemi tersten yapın makina teste girecektir kompenatları gozden gecirin sonra da 10 dakika bekletin makina bütün kompenatlar yerine gelip kendini sıfırlar tc 4540 entegresi komutalır 1 role açar sı kapi kilit devreye gecer 2 role devre alır motor devreye gecer sağ tur 8 saniye sol tur rolesi 4540 enegresinden komut alır sola döner makina yıkamaya başlamış olur .Bulundugum yer manisa vestel fabrikası bölüm arge sorularınız olursa ben burdayım

Moderatör tarafında düzenlendi:
makinaya enerji verilir su da bekletme tuşunu basılı tutun 90 c suda bekletmeyi bırakın 60 c suda bekletmeyi basın 30 c suda bekletmeyi basın bırakın bu işlemi tersten yapın makina teste girecektir kompenatları gozden gecirin sonra da 10 dakika bekletin makina bütün kompenatlar yerine gelip kendini sıfırlar tc 4540 entegresi komutalır 1 role açar sı kapi kilit devreye gecer 2 role devre alır motor devreye gecer sağ tur 8 saniye sol tur rolesi 4540 enegresinden komut alır sola döner makina yıkamaya başlamış olur .Bulundugum yer manisa vestel fabrikası bölüm arge sorularınız olursa ben burdayım

Bu TEST hangi model için geçerli ?

ali abi vestel regal bütün str e kartlı modellere uyar

abi sabah senin oraya gelicem siemens cm entegresi lazım bulabilirmiyiz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kartı getir ben önce test edeyim sonrası kolay

ali usta birde arkadaşımın arcelık bulalaşık makinası var modelini bilmiyorum ne su alıyor ne boşaltma yapıyor kartlı. yanlız kartı temız kartta bir sorun yok iki tane ledi yanıyordu bunu teste nasıl alırız?

model şart çünkü birden fazla test türü var.

ekranlı deyildi 3 tane letivardı

söyledigin makina bumu ?

Ekli dosyalar

• Bl6220.JPG
    Bl6220.JPG
    60.4 KB · Görüntüleme: 48
vestel makinalarda test programı sayesinde pek arıza tespiti mümkün olmuyor. sadece makinayı yaptıktan sonra cihazın calısma seklini görebilmek için iyi bir yöntem yoksa arıza tespitinde hiç espirisi yok

slm kardeş bende vestel çamaşır makinası var bütün ışıkları yanıyo çalışmıyo ne olabilir acaba

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri