Vinç Uygulamasında Hangi Marka Sürücüyü Önerirsiniz

ben telemkanik kullandım ve yaklaşık iki yıldır sorunsuz çalışıyor bence servis destek ve türkiyede tamiratı yapılan ürüne bak mutlaka diğer markalarda iyidir ancak ben kullandığımı söylüyorum iyi çalışmalar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
1. Mitsubishi (İnverter Kullanmayı Biliyorsan)
2. ABB ACS 500 -800
3. Telemecanique ATV 71 (Türkçe Menü+)
4. Vacon

İlgili fiyat tekliflerini al usta, gerisi sana kalmıs.

Lakin Siemens cihaz önermem, bilen bilir yorum yapmayım ...
Sadece bende 2 tane 11kW 1 tane 55 kW Siemens tarafından nedense yapılamayan arizali cihaz var, yatıyor kuzular gibi...

Türkiye de demir çelik fabrikalarına yaptığımız yüksek kapasiteli vinçlerimizde siemens ve ABB kullandık.düşük kapasiteliler de telemecanique.şuan yine düşük kapasiteli vinçlerde siemens sinamics g120 serisi sürücüler kullanıyoruz.eğer 200-300 ton taşıyacak vinç yapacaksanız siemens yada abb.daha düşükleri için telemecanique veya siemens yeterlidir.telemecanique için atv71.

bende telemekanik diyorum çünki devreye aldım servis 24 saat açık bir telefon var yardım için ve dünya garantisi olana bakacaksın ben yurtdışınada makına elektriği yapıyorum dünyanın neresi olursa olsun bizim servis veririz diyebilecek kaç marka var iyi çalışmalar

Kancada motor gücünün bir üstü sürücü kullanmak gerkiyor birde ağır şartlarda yüksek performans sağlayan sürücü seçmek lazım yükü yol hattında durdurup yeniden kalkış çok önemli ben 3 kW motorda 4 kW ATV 71 uyguladım denedim ve gördüm.Teknik destek için yardım aldığım kişilere teşekkür ederim.

danfosu tek geçerim sürücü konusunda bizim fabrikada 100 e yakın sürücü varsa 90 tanesi danfosstur

Forum istatistikleri

Konular
128,893
Kullanıcılar
451,037
Son üye
hskaban

Yeni konular

Geri