vista uyumlu step7 microwin programı

arkadaslar ben siemensin sitesinden indirdim kurdum calısıyor bi sorun yok sp6 ama öncelikle sunu söylemeliyimki sp6 yı kurmadan önce vistanın son güncellestirmelerini yapınız 20martan sonrakileri

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaslar vista ultimate sp1 kurdum bilgisayarıma s7 direkt calısıyo servis pack-6 falan istemiyor

arkdaslar ıkı gunden erı ugrasıyorum ben vistaya bi pls yuklyemedıım ne bicim bisey bu visita bu prg hayret bısey yaaa bı yardım cı olsanız sp 6 dada ıs yok bence

mwp dosya türlerini açamıyorum xp professionel kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim

ultimate sp1 i nsl kurdun ve vistada çalıştırdın öylemi ? Link verirmisin?

elindeki programdan kaynaklanıyor olabilir çünkü 4.0 sp2 bende normal çalışıyor yalnız step7 için xp şart bildiğim kadarıyla

step 7 programi yüklemek istiyorum nerden bulabilirim

arkadaşlar vistayı tekrar kurdum, zorla da olsa Step.7.Micro.Win.v4.0.4.16.Multilanguage-TBE kurdum fakat suan step7 açılamıyor. Kurmadan önce ve kurduktan sonra SP6 kurmaya çalıştığım zaman 2 hata verdi onların da resimleri ekte yardımcı olursanız sevinirim

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Siemens'in sitesinden STEP 7-Micro/Win V4.0.0.81E demo versiyonunu indirip Vista Ultimate SP1 yüklü bilgisayara kuraraken herhangi bir sorun çıkarmadı. Çalışıyor. Ancak biraz yavaş kurdu o kadar.:))

Forum istatistikleri

Konular
128,827
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Geri