Vistada Çalışan PLC Programları

TEBEK

Üye
vistada sorunsuz olarak çalışabilen plc programları hangileridir. birçok proram için illaki vistamı gerekiyor.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
genelde endüstriel programlar xp tabanlı.ama vistaya uygun program yapan firmalarda var.

sanırım delta plc lerin wpl 2.10 ve 2.11 vista da çalışıyor ayrıca hmı 1.79 dokunmatik ekran programıda vista için ekran

logo için vistaya uyumlu software bulabilir miyim? Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım etsin.

siemens Microwin 4.0 ı kurabilirsin Önceden ben de kuramamıştım ama sağolsun forumdan bir arkadaş yardımcı oldu.Kurdum ve çalışıyor.Kullanıcı hesaplarından denetimi kapatacaksın bilgisayar restart yapacak.Sonra programı sp modunda çalıştıracaksın.Kolay gelsin

siemens harici bütün programlar çalışıyor
siemen içinde 2 adet güncelleme yüklemen gerekiyor

güncelleme yükleyip çalıştıra bilirsin fakat buda pc yi kasıyor tavsiye etmem
xp kullanman hayırlı olur

siemens Microwin 4.0 ı kurabilirsin Önceden ben de kuramamıştım ama sağolsun forumdan bir arkadaş yardımcı oldu.Kurdum ve çalışıyor.Kullanıcı hesaplarından denetimi kapatacaksın bilgisayar restart yapacak.Sonra programı sp modunda çalıştıracaksın.Kolay gelsin

yardımın için teşekkürler sadr-ı cihan arkadaşım.

güncelleme yükleyip çalıştıra bilirsin fakat buda pc yi kasıyor tavsiye etmem
xp kullanman hayırlı olur

sunay arkadaş peki hangi programların güncellemeleri mevcut. bana şu an için KGLWIN (LG), DELTA programları için gerekli. nereden bulabilirim. nette araştırıp bikaç şey buldum ama emin olamadım. yardımınız için şimdiden teşekkürler.

vistada sorunsuz olarak çalışabilen plc programları hangileridir. birçok proram için illaki vistamı gerekiyor.

bu arada arkadaşlar sorduğum soruyu yanlış yazmışım kusuruma bakmayın. gerçi sizler anlamışsınız ne demek istediğimi ama ben düzeltmek istedim.

vistada sorunsuz olarak çalışan PLC programları hangileridir. plc programlarını kullanabilmek için illa xp'mi kurmak gerekli.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,434
Kullanıcılar
451,988
Son üye
rasoftrecep

Yeni konular

Geri