wincc flexible similasyon

videolar .wmv ve .avi uzantili media playerda rahatlıkla görebilirsin

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
acamadiysan .gif olarak baska bi wincc-s7300 (sim.) deneme .rar klasorunde

Ekli dosyalar

• 3rwrf3.gif
    3rwrf3.gif
    32.7 KB · Görüntüleme: 43
  • hmı simulasyon.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 97
winncc fleksible pid runtime similasyon örnek video. video açıldığı zaman 180 mb lık yer kaplıyor.
sifra: www.kontrolkalemi.com

Ekli dosyalar

• falexible pid similasyon.rar
    870.6 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:
falexible pid similasyon.avi
uzantisi .avi ondandır 180 mb ekranı kaydeden arkadaş direk atmış galiba sıkıştırırsan kuculur

falexible pid similasyon.avi
uzantisi .avi ondandır 180 mb ekranı kaydeden arkadaş direk atmış galiba sıkıştırırsan kuculur
sayın kolera34:
bilgisatarımdaki video kaydedici avi. uzntılı olarak kayıt yapabiliyor. avi. uzantılı dosyaların avantajı sıkıştırldığında çok küçük yer kaplarlar.dezavantajı açıldıklarında oldukça büyük dosya haline gelirler.
wincc flexsiblede runtime similasyon yaptım ve similasyon halinde diğer similasyon modulunu(s7300 plc sim) ekerena aynı anada taşıyamadığım için büyük ekran kullandım. saygılar.

Son düzenleme:
arkadaşlar ben demo program arıyorum ve cidden cok acil lazım bugün aksama sınawım war yardımcı olabılırmısınız lütfen programı tam ındırebıleceım
bır link yollaya bilirmisiniz sımatıc Win cc

arkadaşlar bendeki wincc flexiblede bağlantıda sadece ıfb ve etherneti gösteriyor.sizin dediğiniz MPI/DP yi göstermiyor bunun nedeni nedir acaba

tamam buldum arkadaşlar device dan wincc runtime ı seçmem gerekiyormuş :)

Arkadaşlar bir problem daha var.Bağlantı bende HMI MPI/DP olarak değilde MPI/DP olarak gözüküyor.Sımatic station ile HMI station arasında haberleştirmeyi sağlayamadım sanırım Sizin resimde gönderdiğiniz bende birbiriyle bağlantılı gözükmüyor.Ayrıca wincc flexibleyi açtığımda connection kısmında stationda herhangi bir şey çıkmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim bu olay baya bir kafama takıldı.Sabahtan beri bununla uğraşıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,951
Kullanıcılar
451,140
Son üye
03hsyn

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri