Wood Mood 3 Eksen Cnc Projesi.

Yaptırmaya uğraşma. Sana ne ölçülerde lazım? Sanayide delrin satanların çoğunda bulunur. Pahalıdır yalnız.

Ek :
Belgedeki bilgiler çalıntıdır.
Kullanıldıktan sonra iadesi önerilir..:rolleyes:
İdda ettiğimin aksine, bu dökümana göre kestamid ve delrin birbirlerine çok yakın malzemeler. Hatta kestamid daha iyi görünüyor.

Her üründe olduğu gibi imal edenin insafına...

15mfss5.png

https://www.google.com.tr/search?q=...v&ved=0CCoQsARqFQoTCNm6lriCwMcCFYRVLAod8OAEzw

Fİber malzeme inanılmaz güzel bir aracı, bir çok yerde sapa sağlam kullanılır.. emmeeee çok bahalı.

koton lifli olanı var bir de toz sıkıştırma olanı var, epoksi ile araları iyi.

İster fiber ister mdf .. birisi kafasını duvarlara vuracak ..laf dinlemedim ..diye..

Hocam malzeme kucukse alu kullanın fazla palı deil ama işleme sorunu yoksa tabi veya bi arkadasa reca edin işletin ucuzagelir

Yavhu ne uğraşıyorsunuz en kolay malzeme metal ve aliminyum profil birleşimi. Gerekli yerlerde alim. profil gerekli yerlerde lazerde kesilmiş metal levhalar oldu bitti gitti işte.
Ne zorluyorsunuz delrin merlin.

2uswx05.gif

Yavhu ne uğraşıyorsunuz en kolay malzeme metal ve aliminyum profil birleşimi. Gerekli yerlerde alim. profil gerekli yerlerde lazerde kesilmiş metal levhalar oldu bitti gitti işte.
Ne zorluyorsunuz delrin merlin.

Aşağıdaki cnc " en kral mdfcnc " den daha temiz iş yapar.

Ama tabii iş işten geçti.

İTÜ den eski bir hikaye:
Hoca derste az şöyle ortamı yumuşatayım gibisinden bir şeyler anlatmak denemiş.
..deniz kenarındaydım
Biraz yüzeyim dedim
Atladım suya
yüzdüm
yüzdüm
.
.
yüzdüm..( getirememiş gerisini bir türlü )

öğrencinin biri dayanamamış
eee hocam başka bir şey yok mu yani..

Hocanın tepesi atmış
Atladık oğlum bir kere yüzmeyip ne halt edeceğim...

2m3frde.gif

İş işten geçmedi hocam daha yeni başlıyoruz :) mdf ile çalışmamın sebebi bedavaya yaptırmış olmam diğer türlü alu işleme maliyeti parça başı 75-100 tl diyor :/ ama onada zaman gelecek inşallah hele bi evleniyimde

Forum istatistikleri

Konular
129,082
Kullanıcılar
451,375
Son üye
LINE FİLTRE

Yeni konular

Geri