Yüksük Sıkma Pensesi Ve 1200 Adet Yüksük 109TL

tp4056 tanesini türk sitelerde 15-20-50tl arası satan var +kargo ben buradaki elektronikciye bi türlü getirtemediğim için bir kaç projem bekliyor malesef
1 tane denk getirdim ilgileniyorsanız. Micro usb olanı seçerseniz o daha ucuz 45 tl. 50li paket .

https://tr.aliexpress.com/item/1005...000036912014944!gdf!TR!2723158139!&aecmd=true

1721250454687.png

ben bu ayki kotamı doldurdum, önümüzdeki ay yeni siparişlere açığım. evimde tek başınayım, ana yok, baba yok, kardeş yok, çocuk yok, kadın yok, bu kadar yokun içinde aylık kota ile çalışmak bana yetiyor.

Benimde yüzük sıkma pensesi dün geldi, teşekkür ederim haber verdiğiniz için.

Benim ikincisini getirmediler. Pazartesi’ye kaldı ama ben tatile çıktım. İnşallah dönene kadar bekletirler 😂

Benim ikincisini getirmediler. Pazartesi’ye kaldı ama ben tatile çıktım. İnşallah dönene kadar bekletirler 😂
Uzun sürerse iade olabilir. Teslim alacak bir komşu belirleyip, ona da haber vererek posta ya da kargocunun ona teslimini sağlayabilirsiniz. Bende evde olmadığımdan 9 Temmuzda sipariş ettiğim tornavida seti 11.inci günde komşuya teslim oldu. Sıkma pensesi yolda.;)

Uzun sürerse iade olabilir. Teslim alacak bir komşu belirleyip, ona da haber vererek posta ya da kargocunun ona teslimini sağlayabilirsiniz. Bende evde olmadığımdan 9 Temmuzda sipariş ettiğim tornavida seti 11.inci günde komşuya teslim oldu. Sıkma pensesi yolda.;)
Pazartesi beni arar büyük ihtimal. Ayakkabılığa koy diyeceğim bakalım. İnşallah koyar. Eğer merkezde götürürse oradan almam da sıkıntı çünkü başka ilde yaşıyan kardeşim adına almıştım. Kimlik sorarsa sıkıntı.
Sıkma pensesi sıkıntı değil de gravür makinesi önemli.

Forum istatistikleri

Konular
128,866
Kullanıcılar
450,985
Son üye
berkoooo
Geri