Yüksük Sıkma Pensesi Ve 1200 Adet Yüksük 109TL

benimkiler de şubede bekliyor yarın alacağım inşallah

Arar diye bekledik, smste bile size ulaşılamazsa şu numaradan aranacaksınız diyordu. Arayan soran olmadı. Diğer kargolar olsa arardı 😡

Ekli dosyalar

• IMG_9453.jpeg
    IMG_9453.jpeg
    402.3 KB · Görüntüleme: 2
Postacı uğraşmadı anlaşılan. Dağıtım şubesine ulaşıp ya bir tanıdığa verilmesini bildirin ya da tekrar adrese yönlendirin. Yurtdışı olunca iade süreci nasıl bilmiyorum. Gümrüğe iade edilebilir!

Postacı uğraşmadı anlaşılan. Dağıtım şubesine ulaşıp ya bir tanıdığa verilmesini bildirin ya da tekrar adrese yönlendirin. Yurtdışı olunca iade süreci nasıl bilmiyorum. Gümrüğe iade edilebilir!
İnternette 7gün diyordu. Pttdeki memura sorduğumda 10gün felan bekler dedi. Ben geri dönmeden yetişirim de kargo kardeşim adına umarım kimlik istemezler 😂 Gerçi telno bana ait belki o şekilde alabilirim.

Lanet olsun şu ptt kuryelerine.

2 adet banka kartımı evde sürekli yaşayan olduğu halde göya gelip bizi evde bulamamış ş******.

En son Çin gönderimi de adresime getiremedi. En yakın ptt ye bırakmış.

O aldığın maaşın haram zıkkım olsun. Allah belanı versin. Çünkü o maaşı görevini yerine getiremediğin için haketmiyorsun. Bunu yapacaksan sen neden varsın?

Banka kartları için hem banka hemde ptt hattı ile aramama rağmen şahsıma hiçbir çözüm sunulmadı. Bana koyan da bu.

Ey ptt kuryesi yazıklar olsun. Boğazına dursun.

2 adet banka kartımı evde sürekli yaşayan olduğu halde göya gelip bizi evde bulamamış ş******.

O aldığın maaşın haram zıkkım olsun. Allah belanı versin. Çünkü o maaşı görevini yerine getiremediğin için haketmiyorsun. Bunu yapacaksan sen neden varsın?

Banka kartları için hem banka hemde ptt hattı ile aramama rağmen şahsıma hiçbir çözüm sunulmadı. Bana koyan da bu.

Ptt baş müdürlüğüne mail at. Benim yıllar önce Çin’den kargolar gelmiyordu. 5-6 ay gelmeyen oldu. Benim de tepem atınca kargocularınız kargolarımı çalıyor sanırım gibisinden mail atmıştım. Ertesi günü dükkana kurye elinde bütün kargolarım ve attığım mailin çıktısı ile geldi. Abi bundan sonra ben getiririm merak etme dedi 😂

ah be güzel kardeşim, yazık çocuklara, zaten sözleşmeli çalışıyorlar, bir de mesai vermiyorlar, adamlar bıkıyor. bodrum'da aynı adamı 2 kere göremiyorum, bırakıp kaçıyorlar. yani benim şansım 30 tane kadar avukatın olduğu sitede oturuyor olmam. yaksa benimde halim içler acısı.

ah be güzel kardeşim, yazık çocuklara, zaten sözleşmeli çalışıyorlar, bir de mesai vermiyorlar, adamlar bıkıyor. bodrum'da aynı adamı 2 kere göremiyorum, bırakıp kaçıyorlar. yani benim şansım 30 tane kadar avukatın olduğu sitede oturuyor olmam. yaksa benimde halim içler acısı.
Sözün özü, insani ilişkiler ve iletişim önemli.;)
Bir ara bizim mahallenin postacısının cebini kaydetmiştim, doğrudan kendisine ulaşabiliyordum.

@Nuada, sahi bu kampanyaları nereden görüyorsunuz?

Bir ara bizim mahallenin postacısının cebini kaydetmiştim, doğrudan kendisine ulaşabiliyordum.

buraya gelen aynı kişi olsa ben de telefonunu alacağım ama, dediğim gibi aynı adam 2 kere gelmiyor.

Sayfadaki ilanları tek tek gezerek buluyorum. Gravürlere bakınca zaten sürekli gravür ilanlarını bana gösteriyor. Öyle öyle buluyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,882
Kullanıcılar
451,017
Son üye
Ozerbil

Yeni konular

Geri