Yüksük Sıkma Pensesi Ve 1200 Adet Yüksük 109TL

Ben bu kabloyu nerede bulup deneyeceğim ? 😃

Sormamış olayım .
Kolay gelsin . Sağlıcakla ..

Ben elektrikçi değilim. Anca tv veya adaptör kablosu test edebilirim 😂

Teşekkürler ,

Bende zamanında çeşit çeşit vardı .
Ölçüm değeri güçlü , zayıf tipleri vardı .
Elektrik kofrede zayıf olanı kullanıyordum .
Güçlü olan 3 fazı birden görüyor zayıf olan fazı tek tek bakabiliyordum .
Trotecten almıştım , Aliexpress ten almıştım .

https://tr.trotec.com/ueruenler-ve-hizmetler/oelcuem-cihazlari/elektrik/gerilim-detektoerleri/

Zayıf dandık olan .

1721817055003463908727.jpg
1721817145168-557749207.jpg

Son düzenleme:
yaww söylemeyi unuttum, pttnin kuryesi sadece kapıyı çaldı ve paketi bırakıp gitmiş. adama teşekkür bile edemedim, sanırım demir sopa kulaklarına küpe olmuş.

Geçenki kargo yine dağıtıma çıkmış. Bu sefer aradılar kapıya bıraktırdım. Yalnız bugün gravür makinesi de dağıtımdaydı onda teslim edilemedi yazıyor. Şaka gibi. Onu da aynı kişi getirip geri götürdü büyük ihtimal.

İlkinde de bir 0850 li telefondan diğerinde herhalde binadan çıkan birine denk gelip binaya girmiş, daire kapısında normal cepten beni aradı. Bende alt kata bırak dedim. Teslim etti gitti. Postacıdan postacıya fark var demek. Vatandaşın işinin görülmesi yerine geri götürmeyi tercih etmiştir. Tabi ki kapıya bırakınca kaybolma sorumluluğunu unutmamak gerek. Ayrıca birkaç kez başıma geldi. Sabah sms ile dağıtıma çıktığı bildirildi, akşama kadar evde esir kaldım. Bazen de dağıtım yetişmeyip ertesi güne kalabiliyor (normal kargolar için). Adrese gelindiğinde alıcının aranması daha doğru bir uygulama. Adrese dahi gelmeden, aramadan teslim edilemedi, adreste bulunamadı demek akla uygun değil! Pandemi döneminde sıkça bu yöntemi uyguladılar.

belki biliyorsunuz, belki bilmiyorsunuz; belli bir servet, yanında çalışan adam sayısı filan olmadan, makine ruhsatı alabildiğin tek meslektir avukatlık. sadece aktif çalışıyor olmanız yeterli. bu sitede dediğim gibi 30 tane kadar avukat var ve dışarıdan gelen esnaf kişiler beni avukat sanıyorlar, kızımın annesinin bodrum merkezdeki ofisine gittiğimde de, tanımayanlar mühendis diye arkamdan konuşuyorlardı. bir keresinde benim deli yüzümü gören sitedeki avukatlar bile bana abi demeye başladı. nefsi müdafaaya girmezdi, ağır tahrik altında ...

Postacılarında sorumluluk var .
İyi niyet var ama posta kaybolma ihtimali ve diğer durumlar var .

Gerçi doğru yapmıyorsunuz diyeceksiniz .
Konu : Kağıt israfı ve diğer
Kredi kartı ekstresini bankadan posta ile gönderimini istiyorum .
Banka kendi kârını düşünüyor banka devlet bankası değil .
Böylelikle kağıt basım posta masrafı
Devletin kazanç sağlamış oluyor .

PTT para ve işsizliğe çare .
Banka müdürü komşum var niye böyle yapıyorsunuz diyor .
Ptt ye para kazandırıyorum diyorum .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,901
Kullanıcılar
451,049
Son üye
storiesig

Yeni konular

Geri