yüksek gerilim

Sn. ephesus83 yaptığınız açıklamalar çok talihsiz açıklamalar doğruluğundan emin olmadığınız bilgileri neden paylaşıyorsunuz en basit kavramları bile karıştırıyorsunuz volt la watt kavramımı aynı zannediyorsunuz ve fena halde yanılıyorsunuz

gerilim 1000 volt = 1kilovolt (KV) diğeri ise güçtür 1000 watt = 1 Kilowatt (KW)

sn. elk_54 bence her önüne gelenin ellerinden öpmeden önce söylediklerinin doğruluğunu araştır daha çabuk yol alırsın

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.

Aman haaaaa !!! Elektrik hata affetmez !!!

Bu yukarıda yazılanların sadece yazım hatası olduğuna inanmak istiyorum... Öyle bile olsa çok tehlikeli... Bir harf hatası çok şeyi değiştirir...
"Ben de hata yok" diyorsanız, benim mesleki bilgilerimi tekrar gözden geçirmem gerekecek...

elk_54 kardeşim, en sevdiğim arkadaşlarım, beni en acımasız biçimde eleştirebilenlerdir... Eleştiri kamçıdır... Eleştirilere üzülme, tersine sevin... Çünkü o eleştiriler, seni istediğin yerlere çabuk götürür...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…