Yarışma hakkında..

yine bir yarışma yine bir haksızlık...

ÖNCELİKLE KAZANAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYORUM..İYİ GÜNLERDE KULLANMALARI DİLEĞİYLE

1-erdembattal arkadaşımız
mesaj adedi 12
Üyelik Tarihi.....16-01-2010

2-yncl arkadaşımız
mesaj adedi 25
Üyelik Tarihi.....29-08-2006

ben artık bu forumda eşitlik göremiyorum....Yarışma kriterlerini gözlemlerseniz ,eski üyelerinizin haksızlığa uğradığını anlarsınız.

https://www.kontrolkalemi.com/forum...63319-9-notebook-yarismasi-2-adet-lenovo.html

Son düzenleme:
adam iki yılda 12 mesaj yazmışsa vede kontrolkalemı yarışmada ılk sıraya koymuşsa bu şahsı dıyecek bışey yok yonetım yanlış anlamasın ama bu yarışma değıl hedıye edılmış yınede hakkıyla çekiliş yapıldı bu arkadaşlar çekılışte kazandıysalar tebrık ederım ıyı gunlerde kullansınlar site yonetımı kusura bakmayın bu eleştırıyı sızde bizim yerımızde olsanız yapardınız herhangı bır ard nıyetım yok yıllardır buradayım bu forum işimede yaradı bırılerının işinede forum sayesınde yararlı bişeyler yaptığımı duşunuyorum bende arkadaşlar gıbı forumda mesaj sayısı onemlı değıl aktıf guncel rorum yazanlardan olsaydı şanslı arkadaşımız dahada bizlerı mutlu ederdı

ÖNCELİKLE KAZANAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYORUM..İYİ GÜNLERDE KULLANMALARI DİLEĞİYLE

mesaj adedi 12

2-yncl arkadaşımız
mesaj adedi 25

ben artık bu forumda eşitlik göremiyorum....Yarışma kriterlerini gözlemlerseniz ,eski üyelerinizin haksızlığa uğradığını anlarsınız.

https://www.kontrolkalemi.com/forum...63319-9-notebook-yarismasi-2-adet-lenovo.html

Sayın ampera ve sayın tekin126 biz tamamen tarafsız bir yarışma/çekiliş gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ödül kazanan hiçbir üyemizi şahsen tanımıyoruz. Bir çekilişte adaleti tarafsız davranmak haricinde daha nasıl sağlayabiliriz inanın bilmiyorum. Yarışmayı gerçekleştirip en kısa sürede foruma eklemeye çalıştım üye olma tarihlerine veya mesaj sayılarına bile bakmadım.

Herkesin içini rahatlatmak için burada çekiliş sistemimizi anlatayım. Çekilişi programımız üyeleri forumdan otomatik olarak topluyor ve üye olma tarihi, mesaj sayısı gibi kriterlere göre çekilişe girebilecekleri ve çekilişe giremeyecekleri otomatik olarak ayıklıyor.

Çekiliş sadece bir defa gerçekleştirilebiliyor. Çekilişte çıkan kişileri daha sonra değiştirmek veya çekilişi yenilemek mümkün olmuyor. Rahatlıkla el değmeden bir çekiliş yapılıyor diyebilirim. Sponsorumuzun belirlediği kriterler dahilinde tüm üyelerimiz eşit şansa sahip oluyor. Bunun dışında yapacağımız her müdahale birilerinin hakkını yemek olacaktır.

Bence mesaj sayısı veya üyelik tarihinin bir kriter olmadığını düşünüyorum.

asıl kriterin kaç kere beğenildiği olmalıdır ki bu da o üyenin paylaşım yaparak yardımcı olduğunu gösterir,

mesaj sayısı olursa mesaj sayısına erişmek için gerekli gereksiz bir sürü mesaj atılacaktır,

Ben Pc verilmesine karşıyım. Bu forumu takip edebildiğine göre gereksede mesleki ihtiyactan zaten pclerimiz var binlerce üyesi olan forumda 2 pc maliyetine onlarca ürün temin edilip gönderilebilir. Üzerinde de bir sembol yada site adı yazabilir. örnek vermek gerekirse kablosuz maus(siemens ) metalik bir kalem (sick )dijital kontrol kalemi (schneider electric) vs. bunlar bende duruyor ve kullanıyorum. Bir tanede nerdeyse her gün girdiğim siteden olması isterim.

Beklenen sonuç !!!
Moralim bozulmasın diye son çekilişe katılmadım...
Haksızlık sevmiiiimmmm...

Belki hediye verilirken yarışma yerine çekiliş dense daha doğru olur.Sonuçta çekilişe katılmak için foruma kayıtlı olmak ve mesaj sayısı yeterli oluyor.Büyük hediyeler için ise mardahan ın dediği gibi konular kısmında zor sorular sorulsa daha adaletli olur diye düşünüyorum ama sonuçta hediyeyi veren de site yönetimi değil sponsor firma.Daha büyük ve forumu destekleyecek sponsor firmalar bekliyoruz açıkçası.
Hepimiz elektrikçiyiz ve yerli-yabancı firmalara çok büyük paralar kazandırıyoruz.Onlarda forumumuza sponsor olsunlar.
Ama büyük şirketlerde distbritörlükleri aracılığıyla mal sattığından sadece teknik servis hizmeti veriyorlar.Bir şekilde büyük firmaların forumumuza ilgisini çekmek zorundayız sanırım.

yani şimdi demokrasi istiyorsak buranın üyelerine eşit yaklaşmak gerekir. Eski olmak kazanmayı mı gerektirir? Önemli olan sadece katılma isteğini belirtmek. O zaman siteyi ilk açan arkadaşlara o parlak fikirli güzel insanlara en baba hediyeleri verelim. Onlardan sonraya doğru sıralama olsun çekiliş olmasın:s

yani şimdi demokrasi istiyorsak buranın üyelerine eşit yaklaşmak gerekir. Eski olmak kazanmayı mı gerektirir? Önemli olan sadece katılma isteğini belirtmek. O zaman siteyi ilk açan arkadaşlara o parlak fikirli güzel insanlara en baba hediyeleri verelim. Onlardan sonraya doğru sıralama olsun çekiliş olmasın:s
bence yanlış düşünüyorsun eski olmak değil belirli bir seviyeye ulaşmış olmak diyelim bu kriteri geçen yüzlerce kişi var sende ulaşırsın zamanı gelince eskilerden birinin kazanmasını her zaman tercih ederim.

mesaj adedi 12

2-yncl arkadaşımız
mesaj adedi 25

sayın ampera demişsiniz:ben artık bu forumda eşitlik göremiyorum....Yarışma kriterlerini gözlemlerseniz ,eski üyelerinizin haksızlığa uğradığını anlarsınız. Peki yeni üyelere bu hakkı vermeyecekseniz yani 50 üye kendi arasında çekilişe katılacaksa niye yeni üye sitede mesaj yazmak için uğraşsın.Ben bursa orhaneli de bir kamu kuruluşunda çalışıyorum ve hayatımda ilk kez bir yerden hediye almaya hak kazanıyorum.Ve kontrol kalemi ile Mert bilgi işleme teşekkürlerimi iletiyorum.
sonuç:eğer eşitlik istiyorum diyorsanız sadece eski üyelerle değil,yeni üyelerle birlikte deseydiniz inanırım.Bence daha adil olabilmesi için kişilerin rütbesine göre çekiliş hakkı katlanarak artırılarak çözüm bulunabilir. herkese saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,948
Kullanıcılar
451,134
Son üye
Erkan79

Yeni konular

Geri