Yardım gerekiyor

p4rs

Üye
Merhaba 2 adet sorum var
1.
40 watlık bir balast kullanarak iki adet 20 Watlık fleuresan lamba yakmaya ait şekli çiziniz ve sitemin verimliliği hakkında açıklama yapınız.

2. Deviyetör (Vaviyen) tesisatlarının yerine günümüzde pal röleleri kullanılmaktadır. Aralarındaki farklar nelerdir

Şimdiden teşekkür ediyorum

Hocam sen problemli mısın ? Her soru sorana cevap hariç herşeyi yazıyorsun. Yapmıyorsan görmezden gel.
Peki Hocam siz niye ısrarla soruları başkalarına çözdürmeye çalışıyorsunuz?

Bu forumda genel eğilim olmaya başladı artık bunu bilin ..Sadece soruyu sorup ,hiç uğraşmayan arkadaşlara yardım etmeye tenezzül etmiyor kimse kolay kolay.Bunu öğrenci arkadaşlar biraz anlarlarsa iş daha kolay olacak.

@sami inci abimiz ise aslında genel bir tepkiyi dile getiriyor.O kadar soru o kadar kopyala yapıştır şeklinde soruluyor ki aslında çoğu insan okumuyor bile tepkisellikten.Siz dua edin abimiz en azından bir şeyler yazıyor. :)

Peki Hocam siz niye ısrarla soruları başkalarına çözdürmeye çalışıyorsunuz?

Bu forumda genel eğilim olmaya başladı artık bunu bilin ..Sadece soruyu sorup ,hiç uğraşmayan arkadaşlara yardım etmeye tenezzül etmiyor kimse kolay kolay.Bunu öğrenci arkadaşlar biraz anlarlarsa iş daha kolay olacak.

@sami inci abimiz ise aslında genel bir tepkiyi dile getiriyor.O kadar soru o kadar kopyala yapıştır şeklinde soruluyor ki aslında çoğu insan okumuyor bile tepkisellikten.Siz dua edin abimiz en azından bir şeyler yazıyor. :)
Ödev bölümü içerisinde başka ne tür içerik bekliyorsunuz ,cevap verme zorunluluğunuz yok ki isteyen cevap verir isteyen vermez. Nitekim bu tarz gönderiler rahatsızlık oluşturuyorsa yönetim belli kurallar koymalı aksi durumda çözüm dışı boş yorumlarınız gereksiz.

Dersleri de böyle okuyup dinliyorsanız yeni kuşakla cidden işimiz zor..

Yukarıda ne yazdım ben? Diyorum ki: hiç bir çaba göstermeden,kopyala yapıştırla ödevi başkasına yaptırma...Ödev bölümü Ödevlerinizi başkalarına yaptırın diye durmuyor orada..

Biraz çaba gösterin,ilerleme kaydenin takıldığınız yeri sorun..peki buna rağmen siz ne yapıyorsunuz? Kopyala yapıştır,resim çek yükle v.s....Yahu soruyu yazmaya bile tenezzül etmiyorsunuz ki o soruyu yazarken bile bir şeyleri kavrama ,öğrenme durumunuz varken hemde...

Bu forumda bir kaç defadan fazla görmemişimdir bir şeyler yapıp çözmeye uğraşan,sadece takıldığı basamağı soran,konuyu anlamaya çalışan.Ki onlara da bilen arkadaşlar yardım ettiler.Hatta bir kaç kişi birden yardımcı oldu bazılarına.

Ödev bölümünü kullanacaksanız böyle kullanın yoksa Sami abinin yazdıkları az bile kalıyor inanın...

Forum istatistikleri

Konular
129,579
Kullanıcılar
452,213
Son üye
zafer174

Yeni konular

Geri