Yedi kere yıldırım çarptı, ölmedi...

Rahmetlinin mezarını ziyarete de gidilmez, oraya da yıldırım düşmesi muhtemel. :) Yaşıyor olsaydı kontrolkalemi'nde onursal üye olarak görebilirdik belki kendisini. :)

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Kalbi yıldırımlara bile dayanırken bir insan bu kadar sağlam bir kalple 71 yaşında neden intihar etmiş olabilirki acaba :confused:

Kim bilir ne derdi vardı.Yada yaşadığı acılar onu bezdirmiştir belkide:(

Böyle bir insanla Tanışmak isterdim Doğrusu Allahtan Rahmet diliyorum ...

ben sana katılmıyorum :) baksana aga adam dünyadaki herşeyden fazlasıyla tad almış daha niye yaşamak istesinki :) ama helal olsun ALLAH rahmet eylesin ÇİN in bu durumdan haberi varmı acaba yakında yapacakları robotlar için bu adamın yapısını kopyalaya bilirler :)....

başarılı çalışmalar...

:)adamın mezarınada yıldırım duşme olasılığı çok yuksek bundan faydalanılabılır yuksek gerılım uzerıne arge çalışması yapılabılır nasılsa yıldırım buyuk olasılıkla adamı buluyor:)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,943
Kullanıcılar
451,123
Son üye
Eldost

Yeni konular

Geri