Yeni CNC'nin zamanı geldi

Sanki aramızda anlaştık birbirimizden habersiz yakartop oyunu gibi, kim o kelimeyi "ilk" diyecek diye tebessümle sürdürdük bu oyunu anlayışınız için teşekkürler :).

sadece erkeklerin bildiği cumartesi olayı gibi oldu :)

Pleksi vb keserken veya gravür işlerken falan faydası olurmu ki?

Aluminyum ve celik işlemede hatta bakalit poliyamid işlerken suyla hatta sarıl sarıl suyla işlemekteyim.. Cokda iyi sonuclar alıyorum... Özellikle isiyla sekilde degiştiren plastik türevi malzemede farz gibi oldu..

Aluminyum ve celik işlemede hatta bakalit poliyamid işlerken suyla hatta sarıl sarıl suyla işlemekteyim.. Cokda iyi sonuclar alıyorum... Özellikle isiyla sekilde degiştiren plastik türevi malzemede farz gibi oldu..

Havuz kullanılabilse iyi olur da, su işi biraz sıkıntı.akması olsun , cihazın her tarafının elektronik olması olsun.
ama diğer soğutma sıvılarına göre de en masumu gibi.ciltte tahriş olayı yok, korozyon olayı daha düşük vb.

Sanırım bu konuda bahsi geçmişti. El yapımı BK rulman. Bk rulman seçerken ölçüyü nasıl belirliyoruz. Mesela 32 mm çapında vida kullanacağız diyelim BK serisinin hangi ölçüsünü seçmeli ?

( yeni konu açmamak için buraya sıkıştırayım dedim soruyu :) )

Bir alt seri seçiliyor diye biliyorum hocam.Ben 25lik mil için bk20,20lik mil için bk17,15lik mil içinse bk12 seçmiştim.

Forum istatistikleri

Konular
129,069
Kullanıcılar
451,347
Son üye
mrosleon

Yeni konular

Geri