yg çalışma belgesi

kiki6985

Üye
elektronik teknikerleri yüksek gerilimde çalışma belgesi alabiliyor mu?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Alabiliyor kardeşim bende elektronikçiyim aldım ...

elektronikçiler alamaz ben tedaş eğitim merkezinde hocayım.... daha detaylı bilgi için Türkiye 'nin Yüksek Gerilim Platformu . . . e bakın

peki kardeşim benim gibi 100 lercesi nasıl aldı hem dahada alıyorlar bunu nasıl açıklayacan yanlış bilgiler verme tedaştan alınan belgeyle elektrik üretimde çalışamazsın E.Ü.A.Ş. ın verdiği belgeyle çalışabilirsin E.Ü.A.Ş. de elektronikçilere veriyor inanmıyorsan al aç belgeyi alabilmem için ne mezunu olmam gerek bir sor
tel: 0212 885 60 42 kumbugaz eğitim merkezi

arakadaşım elektronikçi isen belgenin üzerindeki yazıyı iyi oku eleoktronik için yazıyor. sadece şalta girmek için teiaş ve eüaşta elektroniğe has bir uygulama var. ama arızaya müdahale edmez tedaş ta elektonik ekibi olmadığından tedaşta elektronikçi alamaz ekat elektrik kuvvetli akım tesisleri yönetmeliği madde 60 a göre verilir ordada elektrikle ilgili fen adamları vurgulanır elektronikçi elektrikle ilgili fen adamı değildir senin almış olduğun belge dediğim gibi sadece şalta girmek için zaten üzerindede yazıyor....

elektronikçiler alamaz ben tedaş eğitim merkezinde hocayım.... daha detaylı bilgi için Türkiye 'nin Yüksek Gerilim Platformu . . . e bakın[.
bende bişey sormak istiyorum ben elektirik teknisyeniydim ve 2005 yılında izmir ışıklar eğitim merkezinden ekat belgesi aldım sonra kontol ve otomasyon 2 yıllık mezun oldum o belgem geçersizmi oldu...

Benim kesin bir bilgim yok fakat neden geçersiz olsun ki sonuçta siz hala elektrik teknisyenisiniz tabi bu benim fikrim

Arkadaşlar elektronik mezunları mesleki eğitim merkezlerinde sınava girip elektrik ustalık belgesi alıp. ekat belgesi alabiliyorlar.

verilen belge geçersiz olmaz üniversite okudun diye lise diploman geçersiz mioluyor?

Forum istatistikleri

Konular
128,926
Kullanıcılar
451,094
Son üye
ulbeya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri