YGT Dersi

Fırat üniversitesi de veriyor.iki ders olarak.enerji dağıtım projesi ve ygt olarak.ama ders sonunda sınav yapıyorlar...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sakarya Üniversitesi'nde yeni açıldı belki kursun ortası ama kabul edebilirler. Dersi veren hocadan iki ders aldım, bu yıl bir ders daha alıyorum. Çok yardımcı olmaya çalışan bir insan. Bir mail atıp yardımcı olmasını isteyebilirsin kursa ortasından başlayabilmek için.
Sakarya Üniversitesi'nde sık sık açılıyor YGT kursu.
SAÜSEM Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ...>>

Firat üni de veriyor her yıl iki dönem kışın ve yazın bu işi iyice ticarete döktü zaten fırat kendi öğrencileri bile dışardan alır oldular sadece Tesis opsiyonlarına opsiyon dersi olarak veriliyor diğer opsiyonlar iki ya da 1 ders alıyor sizin okurken aldığınız derslere bağlı yani Yg de koruma diye bir ders aldıysanız sadece Yg tekniği 1-2 birleştirilmiş olarak alıyorsunuz tarihler ve yer uygunsa tercih edin

pamukkale üniversitesinde verilmişti.. biır de orayı araştır istersen..

MERSİN ÜNİVERSİTESİ açıyor YÜKSEK GERİLİM TEKNİĞİ DERSİNİ

slm arkadaşlar...
ben de 2 ders almayı düşünüyorum. izmirde ege açıyormuş ama artık açmıyorlar. izmir yakınlarında bu dersleri açacak olan ünv varmı_? bilen varsa cevap yazarsa sevinirim.

bu sene için baktım bn ama üni anasayfalarda ve bölüm sayfalarında bu duyuruları göremedim...
yardımcı olabilir misinz..?

Forum istatistikleri

Konular
129,143
Kullanıcılar
451,476
Son üye
peekyblinderss

Yeni konular

Geri