1500x2500x300 mm cnc yapımı için yardım lazım

Benim bildiğim helisel olursa daha sessiz çalışıyor. Birde boşluk oranları çok daha hassas oluyorMUŞ.

Sayın arkadaşlar iki kremayeri boylarından daha uzun uygulamalar için birleştirirken dişlerin boşluksuz denk gelmesi için ne yapmam lazım.

Youtube da bir kaç uygulama görmüştüm bir bak istersen ingilizce arattın mı bulursun

Sayın arkadaşlar iki kremayeri boylarından daha uzun uygulamalar için birleştirirken dişlerin boşluksuz denk gelmesi için ne yapmam lazım.
Eğer düz kullanacaksan 15 cmlik bir parçayı ters şekilde ( dişleri birbirine geçecek gibi ) ek yapacağın parçaların üzerine sıkıştır boşluksuz ayarlamış olursun.

Eğer düz kullanacaksan 15 cmlik bir parçayı ters şekilde ( dişleri birbirine geçecek gibi ) ek yapacağın parçaların üzerine sıkıştır boşluksuz ayarlamış olursun.
Çok yaşa benden önce davranmışsın. Burda benzer bir uygulama yapılmış fermuar gibi üst üste geçecek .

Teşekkürler. Helis kullanmayı düşünüyorum. Heliside iki kere ters çevirirsek dişler denk geliyor heralde. 15cm lik parça olayını heliste de yapabilir miyiz?

benim bildiğim helis de hem çark hem de çarkın değdiği dişli yolu nun dişleri açılıdır düz değil
o yüzden ters çevirip yapamazsınız ki.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri