Bilgisayarım oyunları acarken ekran kenarlarını daraltıyor

gpu dan yapacain ayari. gpu nun programina gir. 3d arlarina bak. ordadir. kacmistir dil koseye.
Abi simdi rasgele bir program calistirdim. Burda 1024 ten fazla ayarlanmis ben de 1024 yaptm oldu

ekra cozunurlukleri birbirinin esi ise ya da 4.3,16,9 standartlrina gore birbirnin kati ise bosluk olmazzaten, ama 1024 e 600 pc ye 1024 e576 goruntu gonderirsen sapitma olur. bunu onlemek cin de yayma yaparsin,

ekra cozunurlukleri birbirinin esi ise ya da 4.3,16,9 standartlrina gore birbirnin kati ise bosluk olmazzaten, ama 1024 e 600 pc ye 1024 e576 goruntu gonderirsen sapitma olur. bunu onlemek cin de yayma yaparsin,
Grafik ozelliklerinden yapmisim abi :) saol gazman gbi supermen gbi halkman gibi adamsin :)

Beyler yaşlarınızı bilmiyorum ama lakin yeni nesil çocuklar gibisiniz. Nedir bu oyun tutkusu bu oyunlar deyilmi pc lerin anasını ağlatan? üç yaşındaki çocuk bile geta andırsın oynuyo şifrelerini soruyo şaşırdım kaldım yahu bu nasıl bir illet ki herkesi sarmış. Arkadaş leptopu camda atacakmış haber verinde aşağıdan biri yakalasın yazıktır leptopa dünyanın parasıdır. Kusuruma bakmayın emi.

Beyler yaşlarınızı bilmiyorum ama lakin yeni nesil çocuklar gibisiniz. Nedir bu oyun tutkusu bu oyunlar deyilmi pc lerin anasını ağlatan? üç yaşındaki çocuk bile geta andırsın oynuyo şifrelerini soruyo şaşırdım kaldım yahu bu nasıl bir illet ki herkesi sarmış. Arkadaş leptopu camda atacakmış haber verinde aşağıdan biri yakalasın yazıktır leptopa dünyanın parasıdır. Kusuruma bakmayın emi.
bakariz. en usta pc programcilari oyun oynaya oynaya yapa boza ogrendi. misal ben ses sstemlrne bilhassa girisirim. neden? cunku muzik dinlemeyi severim, tiniyi dibinkadar almyi isterim, amfi yapmak cocukluk degil ustalik ama o amfiyi kullank cocukluk demektir bu:)
ki neden oyun pc yi zorlar? oyun da bir pro. sen kalkip atom la halflife 2 oyna kasmz. ama bir de ayni motora sahip dark messiah oyna, acarsin kaoatamazsin:) ki p2 pc de win 7 kullanmak da kasar, ya da 320 kbits mp3 ya da wav-pcm formati da feci kasar pc yi, e spbenim amfi dahdusuk yani ripli dosyalarla muzik dinleyince iskence ediyor. napiyim canim muzik setini camdan mi atiyim:) lutfen yorumlarinizda yapici olun.

sayın yolgezer bu kadar hiddetlenmene gerek yok sanırım. Bilgisayarla oyun oynamak başka; biıgisayarla oynamak başka. Elinden oyuncağı alınan çocuklar gibi kızmana gerek yok istediğin kadar oynayabilirsin. Ben sadece görüşümü söyledim.

sayın yolgezer bu kadar hiddetlenmene gerek yok sanırım. Bilgisayarla oyun oynamak başka; biıgisayarla oynamak başka. Elinden oyuncağı alınan çocuklar gibi kızmana gerek yok istediğin kadar oynayabilirsin. Ben sadece görüşümü söyledim.
burdq benim bqhsettigim konu ile alakasi yok.
kaldi ki stemine gore oyununu acamayan pc de arza var demektir. misal n270 eger pes 2006 acqmiyorsa mutlaka kontrol edilmelidir ki ben topladigm ya dq tqmir ettigim cihazlri oyun oynayarak tespit ederim.
ha ben kontrol amcli baskasi zaman oldurme amacli oynar. ama sonucta pc de oyun cok zevkli oluyor. oynuyor diye kimseye kucuk diyemezsin de. cunku dunun oyun oynayan bebeleri bu gun bilgisayR programcisi.

Sadece fikrimi söyleyip kaçacağım:)
Kısayol ise oyunlar çözünürlük ayarı yapmış olabilirler

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri