daire içerisindeki anten kablosu hakkında..

Uydu netle alakası olduğunu sanmıyorum. Telefon kablosu yok mu? Boşta boru yok mu? Çekmemiş veya yarım bırakmış olabilirler.:p

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Şuanda dairelerde her tv prizine çatıdan-santral den ayrı kablo çekiliyor, salonda2+bir odada2+ mutfakta1+1 tane başka oda+1 yatak odası dediğimizde bir daireye 4-6 kablo rahatlıkla çekilebiliyor. güncel projelerde böyle.

O gorduklerim gercek mi. Bir daireye 6 anten kablosu mu cekmisler. Villalara bile iki uc taneden fazla istemiyor musteriler

O gorduklerim gercek mi. Bir daireye 6 anten kablosu mu cekmisler. Villalara bile iki uc taneden fazla istemiyor musteriler

Duymuş olsam neyse ama bizzat gözlerimle gördüm :)
Müşterinin olaydan haberi yok, projede ne varsa ona göre çekiyor elektrikçiler, her tv prizine çatıdaki santral den ayrı kablo geliyor.

Tv sistemi ile ilgili fazla teknik bilgim yok, ama bence kullanım olarak bu şekilde daha iyi, 1 kere yapılıyor temiz yapılıyor.

Tv sistemi ile ilgili fazla teknik bilgim yok, ama bence kullanım olarak bu şekilde daha iyi, 1 kere yapılıyor temiz yapılıyor.
Bireen fazla yerde tv ieyebilmek acisindan iyi. Kurulum asamasinda bu istek olmasa bile sonrasi icin yedek hat cekilmesi iyidir

bence normal odalara anten kablosu 4 adet varsayalım 2 de merkezı antenden gelen spliterle istenılen odaya yayın taşınması için olabılır ben kullanıcı olsam değerlendırırım odalara ek bantla veya kablo çekme sorunu olmadan bu kutudan istedığım odaya antenı uzatabılırım

telemci arkadaşin dedığı internet sankı yok gıbı burada

Forum istatistikleri

Konular
128,240
Kullanıcılar
450,049
Son üye
elm3ss

Yeni konular

Geri